Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy 28 éves kancám és...

Van egy 28 éves kancám és elég idős és vedlik is nagyon jön le a szőre mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kancám és nagyon hullik a szőre. Már 1-2 éve szenvedek vele mert ha kétszer át huzzom rajta a kefét alig marad ott neki valami mit tehetnék hogy ne hulljon neki ennyire???

2017. okt. 21. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én első nekifutásra csináltatnék egy komolyabb vértesztet, cushinggal. Nálunk 27 évesnek hasonló gondokra (pata, szőr, öregség, szem) sokat használt a Marton Zsófi-féle BLOF keverék. Igazából a patájára kezdte el enni, mert rákos volt, és ki kellett vágni egy jó nagy darabot, de jobb lett az általános közérzete is tőle. De első a vérteszt, mert nem lehet beléjük látni. Hátha csak valami hiánya van...
2017. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem bézessétek meg.de amugy tavasszal normális hogy brutálisan vedlenek megy amikor kell vedleniük.de szentem is csinálj vértesztet meg ilyesmik aza lényeg hogy vizsgáltasd meg ott meg mondják hogyan tovább.
2018. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!