Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagolni szeretnék? (többi lent)

Nekedcsakvalaki kérdése:

Lovagolni szeretnék? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kisebb korom ota szerettem a lovakat,de most nyárok esélyem volt elmenni egy lovas táborba ,ahol annyira megszerettem,hogy eldöntöttem,hogy lovagolni szeretnék,csak hogy a szüleimnek drága és nincs annyi pénzük,hogy fizessék így sokáig féltem rá gondolni,majd beugrott az ötlet,hogy gyüjtök és beleadok.Akkor nem kell nekik annyit fizetni.És csak ugy nem fizetnenek be igy karácsonyra és elöre szülinapomra fogom kérni.Kinéztem már egy lovardát és,ha midnen jól alakul márciusban kezdhetek.

Addig,egyszer elfogok menni megnézni,mert egy barátnöm is oda jár.3000ft/óra és kobak jár,de nekem van sajátom igy azt fogom használni.Addigra mindnet beszerzek,hogy késöbb ne kelljen.Lesz lábszárvédöm,lovaglonadrágom meg most is van egy- két cuccom.

Egy 3000ft-os lovardának jónak kell lennie?

Egy keveset már tudok a lovaglásból szóval a könnyüügetésem már alakulgatott nyáron.Ha megy egyedül az ügetls első órán elengednek.Ez szabályos lenne?

Irjatok légyszi tanácsokat elsö órára stb....


2017. okt. 23. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 11 éves lovaglok szóval nyugodtan írj ha van valami kérdésed. Viszont nem pontosan értem hogy hogy érted azt hogy elengednek...Mármint a szuleid engépük hogy lovagolj? Vagy az oktatok hogy nem futószáron hanem szabadon?
2017. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! En sokaig egy nagyon draga lovardaba jartam (maradjunk annyiban hogy 3500 forinr koeul volt haromnegyed ora) es nagyon gyatra volt az oktatas. Semmit nem tanultunk. Csak ugy tudod meg ha elmesz es kiprobalod. Eloszpr futószárra fognak rakni, egnezik mit tudsz, az a jo ha folyton emlekeztetnek a hibaidra de ha valamin javitasz akkor megdicsernek. Valoazinuleg sokat fogsz tornazni lepesben es utana tan es konnyuugetni, ha latjak rajtad hogy magabiztos vagy akkor a vagtat is megmutatjak de ez edzotol fugg. Ha megmondod milyen megyeben vagy varosban elsz akkor lehet tudok segiteni lovarda valasztasban :) jah es ne tevesszen meg ha szepek a lovak vagy jol felszerelt a lovarda mert attol meg lehet atveres az egesz!
2017. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 3000 Ft eléggé átlag ár, hogy mit kapsz érte az változó, van ahol nagyon szar az oktatás,csak körözöl körbe körbe és az oktató le se szar, de van ahol foglalkoznak veled, ha kérdésed van fel teheted és el is magyarázzák a választ.


Azt is vedd figyelembe, hogy milyen messze van a lovarda, hogyan jutsz ki oda, mert az üzemanyag sincs ingyen a kocsiba, illetve a buszjegy se, ha az kell. Nálunk a legtöbb gyereket kocsival hozzák, a szülő megvárja az 1 órát és viszi el a gyereket. A nagyobbak sokszor busszal vagy biciklivel jönnek, de van olyan is, hogy kihozzák őket és értük jönnek. Nem írtad hány éves vagy, azt is vedd figyelembe hogy mennyire engedik a szüleid, hogy önállóan közlekedj. Meg ugye az se mindegy mennyire van világ végén a lovarda, mert dolgoztam olyan helyen, ahova csak kocsival lehetett kijutni.

2017. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló ugy lrtettem,hogy futószárrol engedjenek el.

11éves vagyok.A kijárást ugy terveztük,hogy anya mivel pénteken nem dolgozik sokáig vele kimegyek biciklivel mivel kocsunk nincs,de rosszabb idöben busszal kell menni.Elég messze van,de annyira bem,hogy ne jussunk ki.Biciklivel kb. Negyed óra,kocsival 10perc(lenne).

Nem messze van anya régi munkahelyétől szóval,ha anya régen mindennap kiment oda biciklivel,akkor egy héten 1-2szer én mért ne tudnék.

2017. okt. 24. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Kerj penzt ra ettol a kerdezotol!

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__8328390-jarta..


A valaszaibol itelve van neki boven mibol adakoznia...

2017. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!