Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az igaz, hogy esésnél új...

Az igaz, hogy esésnél új kobak kéne, mert már nem véd annyira hatékonyan mert a szerkezetében változás áll be?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Ez hogy tartozik az Állatok kategóriába?
2017. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Ja bocsi lovaglás-ról van szó? Azt hittem biciklizésről.
2017. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, de mindenféle sportnál igaz ez, akár biciklivel borulsz, akár motorral. Én 3 éve motorral estem egy nagyot, a sisak nem sérült annyira, de látszódott rajta hogy sérült, sajnos a bordám, meg a lapockám bánta az esést, a motoromnak nem lett komoly baja, sisaknak sem, de a biztosító fizetett utána, de ennek ellenére még mindig használom, igaz csak ha robogóval megyek valahova, de egyébként nem volna szabad, pontosan azért amiért írtad.

Amikor mentem sisakot venni, mert vettem másikat egyébként akkor ott mondta nekem az eladó srác hogy minden létező bukósisakot le kell cserélni ha sérül.

2017. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fejed is koppan, akkor mindenképp érdemes újat venni, ha nem, akkor használható.
2017. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan... ha nem látsz rajta repedest vagy egyébb hibàt akkor nem kell új... azert egy jó kobak nem válik használhatovà egy esés után...és azért az árak se olyanok,hogy az ember meg engedhessen magának minden esés után egy új kobakot
2017. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, nagyot tévedsz. Bizony, új kell, mert a hajszálrepedések szemmel nem feltétlenül láthatóak, ellenben a kobak már nem feltétlenül fog legközelebb úgy védeni, ahogyan arra szükség lenne - és utána meg lehet szentségelni, ha már megvan a baj. Senki se mondta, hogy mindenki vegyen 100e+ árcímkével jelzett kobakot.
2017. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!