Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valaki aki szabad idomítás...

Viko007 kérdése:

Van valaki aki szabad idomítással foglalkozik?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor tud e könyvet ajánlani amiben képek is vannak mert én hiába kerestem nem találtam vagy ha igen az se könyv volt hanem DVD
2017. nov. 4. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én nem szabadidomítok és nem tudok olyan könyvet de youtube-on sok ilyen videó van. A parelli-7-et is kipróbálhatod arról jó sok vidi van ;)
2017. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azokat láttam, tetszettek de kár, hogy könyvben nincs :(
2017. nov. 5. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Kár pazarolni az időd, a büdös életben nem lesz belőled idomító, ha könyvből akarsz tanulni. Az idomításhoz ugyanis kb csak az agyad kell, na jó, meg tudni azt hogy működik a feltétles reflex. Utána kimész és gyakorolsz, ennyi a történet, egy egy gyakorlati tevékenység, nem lehet könyvből megtanulni, csak ha csinálod!
2017. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt értem de kell egy támpont vagy elképzelés hogy hogy kell csinálni egy autóba sem úgy ülsz bele hogy majd gyakorlok és lesz valahogy elsőnek azt is megmutatják. Az alapokat és te elsajátítod. ( ez csak egy példa volt)
2017. nov. 5. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

nem könyv, de innen sokat lehet tanulni

2017. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. nov. 5. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!