Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik az a póni fajta,...

Melyik az a póni fajta, amelyik nem kicsi és két felnőttet is elbír néha néha terepen?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 12:39
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
78%
Semelyik. Egyet se, nemhogy kettőt.
2017. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
78%

Ezt hogy gondolod? Képes lennél másodmagaddal felülni és cipeltetni magad egy szerencsétlen pónival?

Nem való neked semmilyen ló.

2017. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, ki pontozott le, de most gondoljatok bele, terepen két felnőtt ember cipeltetné magát egy pónin? Kérdező! Vegyél inkább szamarat, de szegényt őt is kíméld, inkább felváltva üljetek rá, mégha azt írtad is, hogy néha... Nem értem, honnan jött ez a kérdésed. Tudod, mi az a terep? Hát nem pónilónak való, az biztos.
2017. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
63%

Kedves "nem tudom ki pontozott le" hozzá szóló, gondolom a kérdezőnek nem tetszett a válaszod, de tőlem sem kap támogatást, szal, repülhet ide is a piros ujjacska!

(Neked meg megy a zöldike.)

2017. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim válasza:
71%

4-es vagyok :)

0 százalékos hasznot hoztam a kérdezőnek a válaszommal. :D Kérek mindenkit, aki elolvassa a válaszaimat, hogy értékelje jobban, mint a kérdező. Köszönöm. :D

2017. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
70%
Itt vagyok, köszi! De látod, az enyém is csak 33%. :) Tiszta szégyen! Dobok rád is egy zöldet, mert egyetértek veled. Kérdező! Neked hány regisztrációd van? Nem hinném, hogy írás nélkül valaki idenéz, elolvassa a választ, aztán nulláz. Szánalmas. Mindjárt kiírom a nevem, aztán nézd meg, hogy kategória listában hányadik helyen állok. Annyira nem szoktam buta dolgokat írni...
2017. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
50%
Itt vagyok. Bár amilyen hülye vagy, még azt sem tudod, hol kell megnézni kedves kérdező!
2017. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
60%

Ha itt vagy láthattad. Visszavonom, ha nem vagy arra sem képes, hogy annyit írj ide, hogy bakfitty.

És hogy ne offoljak: a terep még a normális lovaknak is nehéz, akár egy emberrel, nemhogy egy pónival két felnőttel. Részemről téma lezárva.

2017. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Itt vagyok. Egy regisztrációm van csak. :D Azt nem értem, hogy mi olyan nehéz egy terepben mint ha karámban megy. Karámnál többet kell dolgoznia a lónak hiszen majdnem folyamatosan fordulnia kell. Egy laza egyenes terepen könnyebb neki. Még egy póninak sem hú de nehéz. Egy nagyobb lovat jobban megfáraszt mint egy testesebb izmos pónit. :)
2017. nov. 17. 14:54
 10/48 anonim ***** válasza:
69%

Előkerültél? Remek. Senkire nem tartozik, amit neked szántam, mégis 0 nekem is.


Veled kár is vitatkozni, mert egyáltalán nincs igazad. Sima laza terep... Aha. Két felnőtt egy pónin. Vicc. Mi lenne, ha belátnád?

2017. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!