Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok, van itt valaki aki...

Lovasok, van itt valaki aki már pályázott valamilyen lovardai fejlesztésre és segítene nekem?

Figyelt kérdés
Pénzügyi-számviteli ügyintézőnek tanulok, a vizsgám részét képezi egy amolyan szakdolgozat írása. Ehhez szükségem lenne egy teljes pályázati anyagra, és mivel a lovak nagyon közel állnak hozzám, úgy gondoltam ilyen témáról írnék. Annyi az egész, hogy "elemeznem" kell magát a pályázatot. Van itt valaki, aki tudna nekem egy ilyen pályázati anyagot küldeni? Nagyon megköszönném, hatalmas segítség lenne. Természetesen sehol máshol nem fogom használni, nem fog felkerülni sehová, nyomtatott formában kell majd leadnom, amit aztán vissza is kapok. Kérlek ha ismertek valakit, ne tartsátok magatokban. Előre is köszönöm!
2017. nov. 21. 17:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!