Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csinálnátok a helyembe?

Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy lovam Chili egy angol telivér. Szombaton lovas túra lesz tartva az újoncoknak, hogy megismerjék a környéket, köztük én is fogok egy lányt és a lovát kísérni. Egész napos túra lesz, és ugye én a saját lovamon mentem volna. De tegnap megrándult a lába, így ugye nem tud jönni, de kitalálták a lovardába, hogy mivel az egyik csaj nem jön vigyem el az ő lovát. Ő egy nóniusz, még csak 1x lovagoltam rajta, de nem annyira bízom meg benne és ő se bennem ha lovaglásról van szó. Ti mit tennétek?? :0
2017. nov. 22. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerda van, van egy csomó napod felülni rá és barátkozni vele benti körülmények között, akár minden nap felülni, ha a gazdája megengedi, és az alapján eldönteni, hogy vállalsz-e vele túrát vagy sem.
2017. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :( nagyon úgy sincs más választásom :) talán sikerül össze haverkodni vele :)
2017. nov. 22. 19:00
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
OFF, de ez majdnem egy az egyben olyan, mint egy Horseland Lovasklub epizód :D Abban is van egy Chili nevű pacó, csak asszem itt pont ő lesz a "csereló" :DD
2017. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mii?? 😂😂
2017. nov. 22. 21:02
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Gyerekkorom egyik kedvence :D

2017. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Edződ nincs gondolom ,elég nagy baj .
2017. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Attól mentsen meg az isten h engem olyan kísérjen akinek gondot okoz kimenni egy idegen lóval. Ebből is látszik mekkora hátrány ha valaki mindig csak egy lovon ül.
2017. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

"Edződ nincs gondolom, elég nagy baj "… Komolyan nem értem ezt a fajta lekicsinylést... Attól hogy valakinek nincs edzője még lehet jó lovas.

Nekem sincs már edzőm, de én sem magamtól tanultam meg lovagolni. Amúgy meg nem is mondta, hogy nincs edzője. Mellesleg manapság már egy csomó ember tartja otthon a lovát, edző nélkül...

Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak. Teljesen megértelek, én ugratni szoktam egy másik lóval és nem a sajátommal- ami eléggé meggátol benne. Tudom hogy egy jóindulatú lóról van szó, de akkor is, ha heti egyszer ülök fel rá - az ugrás idejére nem tudok még annyira megbízni benne.

De te jársz oda "ismered " a lovat és a gazdáját. Ha nem is nagyon ültél még rajta, csak szoktad látni milyen. És igaza van az első válaszolónak, ha teheted ülj fel rá a héten többször es akkor megnézheted. Esetleg terepre is menj ki vele ( persze ha engedi a gazdája)

2017. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

1.)volt edzőm, és még most is kiszokott javítani, ha valamiben kell.

2.)néha szoktam másik lovon lovagolni, de általában a pályán pár kört, ha megkérnek.

3.)nem azzal van a probléma, hogy másik ló, hanem, hogy a szóban forgó ló..

2017. nov. 23. 10:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond, szólsz, hogy bizalmi gondjaitok vannak (gondolom, a ló is hasonlóan érez, és ezt érezteti veled is, ettől vagy bizonytalan), és vele nem mész sehova. Felteszem, nem tartanak fegyvert a fejedhez, hogy újoncot kell kísérned...
2017. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!