Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magyar sportlóra mekkora...

Magyar sportlóra mekkora kötőfék kell?

Figyelt kérdés
Holnap hozzuk el az első lovamat. 5éve lovagolok, bértartásban lesz, 1utcára a házunktól :) izgulok már, ma délután vesszük meg még pár cuccát. Mekkora kötőfék kell neki? Cob vagy full? Én cob ragondoltam de nem tudom :)
2017. nov. 24. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Full. Vegyél állíthatót, úgy kevesebb a gond
2017. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fullosat vegyél ami orrán és a tarkón is állítható
2017. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valószínű lesz rajta amivel elhozhatod. MSL ból is van amire nagy a full,látni fogod a fejét és az alapján tudod megválasztani a méretet. Nálunk pl van egy kisnövésű MSL arra cob a jó mert a fullos lógna rajta.
2017. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen lesz rajta. Kantár és nyereg is van neki, ugyhogy sz tuti jó, jó állapotúak :)
2017. nov. 24. 13:18
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Na, megint egy lóhoz nem értő kislány.
2017. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért? Mint említettem 5éve lovagolok, bértartásban van, és mindenben segít az edzőm, de nem kéne elő ítéletesnek lenni, hogy nem vagyok tapasztalt abban, higy a leendő lovamra mekkora méret kell... majd ebbe is bele tanulok, és mint mondtam segít az edzőm is mindenben
2017. nov. 25. 18:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk megkérdezed az előző gazdáját, hogy miből mekkorát használt eddig. Kb egy telefon az egész.
2017. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Majd ha meglesz a érte keményen dolgozott lovad, akkor szólsz apucinak hogy vigye be neked a lovasbolta, és ott tudsz próbálgatni kötőfékeket, hogy melyik a mérete és melyik csini rá.
2017. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit olyan nehéz elfogadni sok embernek azon, hogy IGEN kapok egy lovat, mert nagyon szeretnék és megtehetik a szüleim, hogy vegyenek nekem. Ennek ellenére nem vagyok elkényeztetett kis p*csa, nem vagyok hisztis, ha szeretnék valamit sem csettinrésre kapom meg amit nwm is várok el.
2017. nov. 26. 18:46
 10/14 anonim ***** válasza:
De minek a ló ha nem is értesz hozzá? Nem elég tudni lepucolgatni, meg lovagolgatni. Évek mire eljutsz oda hogy lehessen lovad, de addig is az évek alatt heti 7x reggeltől estig ott kell lenni tanulni, gyakorolni.
2017. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!