Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet kapni Magyarországon?

Lehet kapni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ilyen kantárt lehet venni Magyarországon? És ha igen, akkor hol? (A lényeg azon van, hogy az orrszíjat a pofaszíjba lehet belebújtatni és így lehet “rögzíteni”. Ha jól látom.)

[link]

Ha esetleg mégis csak simán a pofaszíj alatt van az orrszíj, akkor úgy képes betölteni a funkcióját?



2017. dec. 6. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik szíjgyártó, vagy ügyesebb bőrműves elkészíti neked. Én bőrdíszműves vagyok, de csináltam pár ilyet.

Az utolsó kérdésedre nem tudok válaszolni, mert a lovakhoz nem értek, csak a bőrhöz.

2017. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Nem is jó a pofaszíjba fűzni, mert kevésbé lesz mozgékony a zabla. Lévén kvázi lefogja a pofa (zabla) szíjat az orrszíj, semmi mozgásteret nem engedve meg.
2017. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!