Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lesz a vagóhídra leadott...

Mi lesz a vagóhídra leadott lovak útlevelével?

Figyelt kérdés

Utána tudok valahogy járni ha leadtak vágóba egy lovat?


Nagyon keresek egy lovat. Nyomoztam utána, és hát elég nagy a gyanú, hogy lehet, hogy már nem él :(

Meg tudok erről valahogy bizonyosodni?

Mi lesz a vágóba adott lovak útlevelével ha hivatalos illetve ha nem hivatalos módon történt a dolog?



2017. dec. 8. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hivatalos, akkor elvileg a vágóhídon lehet. Szerintem be kell venniük legalább vmi nyilvántartásba. De ha nem valami különleges színű, lehet, hogy más csikó vagy ló éldegél a neve meg a papírja alatt...
2017. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a vágóhídon az útlevelet is "levágják", vagyis feldarabolják a lóval együtt.
2017. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az ott megölt lovak útlevelét le kell adni a vágóhídon, hogy ne tudják másik lónál felhasználni. Ajánlom, hogy kérdezd körbe ezeket, hátha megtudsz valamit.
2018. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vágó vélhetőleg megküldi az útlevélirodának X időnként pakkban ezeket, hogy az adatbázisba felvezessék a ló elhullását, és érvénytelenítsék az útlevelét. Tehát első körben én az útlevélirodánál érdeklődnék, hogy mit tudnak.
2018. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!