Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kincsem park eladó ló?

Kincsem park eladó ló?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a Kincsem Parkban vannak a versenypályáról leselejtezett lovak, akiket eladnak. Ők milyen árban mozognak kb?

#ló #park #Kincsem #Kimcsem park
2017. dec. 10. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így szezon végén 170 ezertől láttam telivért ,ügetőt is 150- 200 környékétől dobnak utánad. Azt azért tudd h ezek között van a nagyon szar reménytelen és ami keveset futott ,átlovagolható,érdemleges ló. Nagyon meg kell ezeket nézni,viszont nem lehetetlen jót kapni.
2017. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huu köszönöm ezzel nagyon sokat segitettel. Ment a zold kez. Nem gondoltam hogy ennyire aron alul lehet kapni oket. Ugeto vagy galopp lenne a jobb?
2017. dec. 10. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy mire. Átlovagolni mindkettőt át kell. Az ügető jellemzően kezelhetőbb, de mindkettő érzékeny fajta.

Az ügető vágtája nem a legjobb, de megtanítható rá, nyilván a telivérrel ilyen probléma nincs. Cserébe az ügető fixen be van kocsizva, a telivér szinte 100%, hogy nincsen. Kifejezetten belovagolva jó eséllyel egyik sincs, de a hátán megtűr mindkettő.


Árban amúgy ha tudsz alkudni, akkor kb 140-től vannak a lovak.

2017. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha csak azért, hogy olcsón kaphass lovat, úgy nem nagyon ajánlom.


Kevés közöttük a jó, problémamentes ló. (ugye őket okkal selejtezik le)

Plusz a szakembernek is fizetni kell, hogy betanítsa, átlovagolja.

2017. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szakember egy jó barátom tehát ezzel a részével nincs gond
2017. dec. 11. 06:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt a szakembert mindenképpen vidd magaddal, ha ilyen lovat keresgélsz. Amúgy én pár éve érdeklődtem Dióspusztán, mutattak nekem két négy éves heréltet, akik nem váltak be pályán. Átlovagolták őket, hobbira alkalmasak és terepbiztosak voltak, így kerültek 400 ezerbe.
2017. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!