Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Royal Ascot-on és a nagyobb...

A Royal Ascot-on és a nagyobb galopp versenyeken mennyit adnak az első helyezettnek? Melyek a nagyobb galopp versenyek itthon és külföldön?

Figyelt kérdés
Közöm nincs a galopphoz, még csak telivérem sincs, csak egy félvér kanca, de miután megnéztem a Kincsem c. mozifilmet, felmerült bennem a kérdés, hogy a galopp lovak az ilyen versenyeken mennyi pénzt keresnek. Az árverésekről találtam videót YT-on, de akármit írtam be gugliba, konkrét pénzösszeget sosem dobott ki. Vagy lehet csak tényleg én vagyok vak.

2017. dec. 10. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyban változó,nem mindegy h egy sima 5/b hendikeppfutam vagy maga a royal ascot.


Ide beírod a keresett ló/lovak neveit és mindent megtalálhatsz ami publikus: [link]

2017. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Magára a Royal Ascot-ra gondoltam (többek között). Köszi azért! Az általad küldött linken sikerült egyet találnom.


Nem vagyok otthon a galoppban, és eddig nem is igazán érdekelt. Köszi! Ha tudja valaki, hogy a Royal Ascot pénzdíja mennyi, akkor hálás volnék, ha megosztaná velem!

2017. dec. 10. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Versenye válogatja, a Royal Ascot kisebb futamai pár tízezer font díjazásúak, a nagyobbak többszázezer fontosak.


A legnagyobb Prince of Wales's Stakes első helye 425 ezer font, összdíjazás 750e.

2017. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!