Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel szedjem ki a sörényéből?

Mivel szedjem ki a sörényéből?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy van egy sárga kanca lovam, aki eddig bértartásban volt, de készítettük neki itthon a helyet. Lényeg a lényeg, volt egy másik sárga ló is az istálóba, de az én lovam ak hókája és zoknija is van, a másik lónak csak csillag jegye van. És tegnap megemlítette a tulaj, h csináljak valamit a lovammal, hogy meglehessen kulomboztetni, a ket sarga lovat. Mondtam neki, h de hat meglehet, erre ma suli utan arra mwgyek ki, h az ÉN LOVAM sörémyét BEFÚJTA HAJFESTÉKKEL!! Akkor fogtam meg a lovam pakoltam össze és hoztam el a lovat, mert mar csak par dolgoz kell csidzolni az itthoni helyén. Hogyan szedjem ki a sörényéből?? És lehet valamit tenni az ellen a hülye tulaj ellen??
2017. dec. 13. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, aztán a lovarda vezetőnek.
2017. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És amikor befújta a lovad sörényét akkor vajon hogy tudta ehhez megkülönböztetni a másik lótól?..Micsoda emberek vannak, hihetetlen.

Szólj valóban akinek csak lehet. A festéket szerintem elsőre sima sampon-víz kombóval próbáld meg kimosni.

2017. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom holnap kiszedni... remélem hamar kijön. Bár ez kegyen a kegnagyobb baja. Sziltam Anyuék ak, de nm tudjuk, mit tudnánk tenni azellen a mocsok ellen...
2017. dec. 13. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ott helyben megtéptem volna a kisasszonyt.


Mi az édesanyja térde kalácsa köze van az én lovamhoz?? Fújkálja a saját lovát hupililára*, az enyémhez egy ujjal se nyúljon mert letöröm és a hátába szúrkálom.


(*ne fújja, mert sajnálom a lovát, a paci tényleg nem tehet semmiről)


Szólj a lovarda igazgatójának, a tulajnak semmi joga nem volt ehhez.


Van kamera az istállóban?

2017. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aki bwfujta o az istalo tulaja, regebben normalis volt de mostanaban meghulyult, ezert is akartuk elhozni a lovam
2017. dec. 13. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mivel tette ezt, mert adott esetben tehetsz feljelentést is akár ellene, mivel a szerződésben jó eséllyel benne volt, hogy nem nyúlkálhatnak a lovadhoz, csak, ha azonnali állatorvosi beavatkozásra szorul...


Egyébként engem is érdekelne, hogy amikor befújta, akkor épp hogyan tudta eldönteni, hogy melyiket fújja?

2017. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fogyatékos ez az ember... -_- szerencsére nagyjából kijött ^_^ köszönöm! Holnap teszünk feljelentést még ott lefényképeztem, gondoltam hátha szükség lesz rá, és sunyiban meg a kezerol is sikerult kepet csinalni, h festekes..
2017. dec. 14. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!