Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ló útlevél átíráshoz, valóban...

Ló útlevél átíráshoz, valóban szükséges ez a sok regisztrációs szám és azonosítók? Nem lehetne egyszerűbben?

Figyelt kérdés
Magánszemély vagyok vettem egy lovat erre most arra vagyok kényszerítve hogy tenyéssz kódokat MVH azonosítókat és különböző papírokat töltsek ki. pár éve elég volt az adásvételit és a lóútlevelet elküldeni. Komolyan kell ez a sok marhaság?

2017. dec. 14. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most is elég az adás-vételi és az útlevél.
2017. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A telephely bejelentés kell ha hivatalos akarsz lenni, de nem az átíráshoz. Ahhoz elég az adás-vételi.
2017. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most ez komoly?

megkaptam az MVH azonosítót most telephely kodot kérnek, de addig amíg azt nem kapok nem tudom le adni a tartás kezdete papírt amin kérik. Tudom hogy kormány hivatal hivatalosan ezt mondja de a 25. hölgyike is azt mondta hogy ezek ma már mind kellenek különben vissza dobják a kérelmet hiánypótlásra kötelezve. Nem tudom mért van ez igy megbonyolítva de most a hatósági állatorvossal kell beszélnem h aláírja a papírokat. viccc...

2017. dec. 15. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg egy vicc, de a telephelykódot csak akkor kérheted, ha a hatósági állatorvos kitölti a papírokat, és a lóbejelentés ehhez még egy plussz ügy lesz. Csalásra kényszerítik az embereket ezzel a sok szemétséggel. Mintha el akarnák venni az emberek maradék kedvét is a lovaktól, pedig így is kevés van Magyarországon.
2017. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom hétfőn feladom az utlevelet meg a sárga lapot és az adásvételit hátha mázlim lesz és megcsinálják...a hatosagi orvost meg nem érem el telefonon se a rendelőben...ja ez a mizéria már egy hónapja trat én nem értem mért nehezebb egy lovat hivatolsan átiratni mint egy autót?
2017. dec. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!