Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit tennétek? Hogy döntenétek?

Ti mit tennétek? Hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Tavasszal kapok egy lovat, és nekem egy haflingi az álmom. Viszont valószínűleg pár év múlva ki fogom nőni, magas leszek hozzá. Szóval vegyünk most egy nagy lovat, hogy ne legyen szívfájdalmam később? Nagyon érzelgős vagyok, megviselne az eladás, de ha ránézek egy haflingire akkor összeszorul a szívem. 2 ló tartására meg nincsen keretünk szerintem
2017. dec. 21. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A haflingit nem fogod kinőni.
2017. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak nem leszel 180 centi nem hinném, hogy kinőnéd.
2017. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Az élet nagy problémái..
2017. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Elmondanád a problémád? Én csak azt nem akarom, hogy kicsi legyen nekem, és nehéz legyen az elválásunk. Ha neked ez probléma, akkor miért válaszoltál erre a kérdésre?
2017. dec. 21. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Én mikor kaptam a lovam már nagyot vettünk, de hat nm lettem egy orias mert 160cm vagyok XD de szerintem jobban jarsz, ha mar most nagy lovat veszel, mert nagyon a szuvedhez nő
2017. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy jól néz ki, azt is mérlegeld, hogy mire kellene, milyen irányban használnád, mert az sem mindegy.

Másfelől, én nagyobb lovat választanék, de egyébként a hafit nem valószínű, hogy kinövöd, elég jó teherbírásuk van azért.

2017. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó, a hafik, megértelek...nekem is az az álmom régóta. Helyette "csak" arab telivérem van..(félreértés ne essék, nem cserélném le semmi pénzért.)

Nem fogod kinőni, remek teherbírásúak, ráadásul általában egészségesek, hosszú életűek.

2017. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mááázlista, nekem az álmom, hogy lehessen egy saját lovam... Neked teljesülni fog:) Örülök neki! A haflingit kinőni szerintem csak 2méteresen lehet, bár nem tudom milyen versenyzési terveid vannak, ha például díjugratni szeretnél a haflingi nem annyira jó választás, csak amatőr versenyekre 90cmig. Versenyzés szempontjából nőheted ki. Ha csak tereplovaglásra meg hobbilovaglásra és amatőr versenyekre szeretnéd tökéletes társas lehet. Egy saját lovad eladása szerintem feldolgozhatatlan úgy, ha soha többé nem lovagolhatsz rajta, hisz így olyan mintha már nem is lenne, elvesztetted:(
2017. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!