Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek benevezzem?

Szerintetek benevezzem?

Figyelt kérdés

Az istáló főnöke mondta, hogy lesz a közelben egy szépség verseny. Mondta, h nevezhetnék a lovammal. Nekem persze ő a legszebb, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

[link]


2017. dec. 27. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nevezz. Nagyon szép
2017. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezen a képen nem sok látszik, de szép, ápolt lovacska. Meg egyébként is, miért ne? Mi a múltkor forgatásra kölcsönöztünk egyet (velünk együtt, persze). Ez is egy élmény, egy tapasztalat. Hajrá :)
2017. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. dec. 27. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha referenciának a fényképp feletti reklámokat is levetíted a helyszínen.
2017. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nevezd. Bár ez alapján a kép alapján nem sokat látni, mert a feje látszik, meg hogy le van takarva. A szépség szubjektív dolog, kérdés mik a szempontok, mert pl egy tenyész-szemlén szakmailag megalapooztt értékelést fogsz kapni, míg egy ilyen szépség verseny meg benyomás alapján zajlik, na meg ha nincsenek kategóriák, akkor melléd állít valaki egy filigrán arabbal vagy egy pofásabb frízzel, akkor nincs sok esélyed.
2017. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép a lovad.:) Nevezd be nyugodtan.
2017. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. dec. 27. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű paci! Szép ápolt a szőre. Habár csak a feje látszik ezen a képen még is csudálatos!😄
2017. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. dec. 28. 18:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!