Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok mondani lovasiskoláka...

Tudnátok mondani lovasiskolákat Budapest közelében?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és most érzem hogy eljött az ideje annak hogy megtanuljak lovagolni.

Ezért is érdekelne egy jó lovasiskola ahol jól meg tudom tanulni az alapokat.

Az első tervem a lovaglással hogy megtanuljak magabiztosan lovagolni egyedül. Aztán ha ez már megy akkor szeretnék az egyik ágával foglalkozni mint pl.díjlovaglás,lovastusa és fogathajtás. Ez a 3 érdekel és ezekben tudom magam elképzelni.

Egy olyan iskola érdekelne elhelyezkedésben ami Budapest vonzáskörzetében van. 30 percre lakom a fővárostól.


2017. dec. 30. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Fáy András Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium.

Pécelen van ez az iskola. Nem a legjobb de pest közelében nem találsz másikat szerintem. Én is azért jártam oda :D Lovagolni meg tudsz tanulni ott is, én tudtam lovagolni, tehát a fene tudja mennyire figyelnek oda egy full kezdőre...de ha akarod csinálni, nem lesz baj :D

2017. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most lovardára gondolsz, vagy lovas szakiskolára? Gondolom az előbbi, de csak hogy tiszta legyen...

Egyébként meg nézelődj lovasok.hu-n, ha találsz szimpatikus lovit, menj és nézz körbe.

2017. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!