Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Új lovaglonadragot mennyi...

Új lovaglonadragot mennyi penzert adhatnam el?

Figyelt kérdés
Karacsonyra kaptam egy vadiúj lovaglonadragot, de nem az én méretem. Eredetileg 12-13e ft,eladhatnám 10ezerért? Azt mondtak nem gondolok ha eladom.

#lovas #lovaglonadrag
2018. jan. 2. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb lenne visszavinni a boltba és kicserélni a méretedre, nem? Ha ez nem opció, akkor meg ne itt kérdezd meg, mennyiért adhatod el, mert bármennyiért eladhatod, a kérdés, mennyiért veszik meg. A 10 ezer reális lehet egyébként.
2018. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
voltam a boltba,de nem cserelik ki.
2018. jan. 2. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Blokkal együtt sem? Mondjuk nem kötelesek elvileg, de nekik blama...
2018. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Blokkot is vittem, de nem cserelik ki. Már miért is? Örülnek hogy eladták egy olyannak aki ehhez nem nagyon ért. Ezért próbálom eladni, ha nekem nem legalább másnak legyen jó.
2018. jan. 2. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Jellemzően a vevők megtartása érdekében szokták blokk ellenében becserélni más méretre, vagy levásárolható utalványra az ilyen termékeket akkor is, ha a termék maga nem hibás. De valóban nem kötelező becserélniük.


Ezzel együtt is eladni persze eladhatod, igazából a 10 reális, meghirdeted, ha nem viszik el, akkor engedsz az árából. Szerintem kelleni fog, ugyanis a postaköltséggel már ott lesz az ára majdnem, mint újonnan, akkor meg már miért ne menjek be és próbáljam fel, mielőtt megveszem? Persze ha valaki személyesen át tudja tőled venni, annak megéri azt a 10e-t, ha épp ilyet szeretne.

2018. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
új féláráért
2018. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!