Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek kaptam egy lovat?!

Szerintetek kaptam egy lovat?!

Figyelt kérdés
Na szóval ma van a születésnapom és ma délután elmentem mamáékhoz. Beszélgettünk, és mamám megkérdezte hogy láttam e a kertbe(nem is értem hogy ezzel mire célzott, kertbe?!) lovat? Ekkor én vissza kérdeztem milyen lovat, és akkor azt mondta hogy ja én még nem tudom. És vissza kérdeztem milyen ló, de így e kezdte mondani hogy dó, vagyis terelte a témát így hülyéskedésnek. Azt áttért szerintem direkt a hangjegyekre. Na szóval, szombaton tartjuk a születésnapomat és ha ez igaz lenne én nem hiszem hogy jó ló tulajdonos lennék. 3 éve lovagolok, de még mindig nem érzem azt hogy tudnák egy felelősséges gazda lenni. Viszont nagyon örülnék neki. Abba sem vagyok biztos hogy jól értettem e. Először azt hittem hogy a kutyákra érti e hogy lovak, mert sok mindennek hülyeség ők szólítják( ez lehet hogy úgy tűnik mintha a mamám félre beszélne, de ő épp eszű úgyhogy nem beszél félre). De az a furcsa hogy a kutyákat egyszer se szólította még hülyeségből sem hogy lovak v ló. Őszintén nem tudom, én már félek előre de ha tényleg álmaim lovát kapnának akkor én fejest ugrok...na Mind1 is nem ez a lényeg, hogy ti mit gondoltok erről a beszélgetésről. Előre is köszi a válaszokat(lehetőleg légyszi értelmes válaszokat :) )

2018. jan. 3. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
69%
Lehet, hogy kaptál. Majd írj, hogy kaptál-e!!
2018. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Lehet,hogy kaptál :)

De kíváncsi vagyok a fejleményekre,majd írj! :D

2018. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nekem az az aggályos, hogy ha kaptál is, jelenleg hol tartózkodik a ló, illetve, hogy a laikus szüleid milyen tudású és életkorú, egészségű jószágot vettek neked, hiszen ez sem mindegy - ezzel együtt is, ha a ló a lovardában lenne, bértartásban, akkor azért megfelelő háttered lenne, hogy beletanulj, és megfelelő, felelősségteljes gazdája legyél.

Azért ne éld bele magad még :)

2018. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha nekem mamám azt mondta volna , hogy láttam e a kertbe a lovat akkor én eddig rég átnéztem volna az egész kertet...(lehet ezt én értettem rosszúl), ha mamád ezt mondta , akkor tuti kaptál, csak nekem egy kicsit zavaros, egy lovat nem lehet csak úgy eldugi :)
2018. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Minek kell ennyit rizsázni öcsém? Elloptál ezzel az értelmetlen kérdéssel 1 percet az életemből..
2018. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tudom, egy kicsit zavaros az ügy tudom. Én se értem ezt az egészet de oké. Először is én se értettem hogy pont a kertet mondja, amikor tyúkok vannak bent de mind1. XD De nekem elég furcsa az egész, azt lefogadom hogyha vettek is biztos a lovardába lenne. De én nem azt mondtam hogy biztos ez mert hogy ezt mondták, amit én hiszek ebből az 15%. Sőt még annyi sem, de szerintem a kert alatt mást értett, úgy őszintén én se értettem. Csak nagyon furcsa ahogy anyukám és apukám viselkedik. De mindenesetre pénteken kiderül. Bár én nem hiszek a csodákba, de én azt kérdeztem hogy ehhez mit fűztök hozzá, nekem nagyon furcsa az egész, testvérem is kérdezte(persze úgy hogy csak ő tudja) de semmi az mondták "meglepetés". Hát őszintén nem tudom de mindenesetre nem hiszem el, majd ha látom akkor.
2018. jan. 3. 21:26
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kaptál, figyeld az apró jeleket... de tisztázd le magadban,hogy mivan ha nem,mert semmi sem biztos(és hogy nehogy kiborúlj a szülcsiden emiatt)!:)
2018. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Sssaszem ***** válasza:
25%
Milyen fajtájú lovad lesz?
2018. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd ma feltétkenűl írj, hogy mik a fejlemények....:)
2018. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
77%
Engem is érdekel most már.
2018. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!