Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 110 cm póni elég lenne? 155...

110 cm póni elég lenne? 155 cm vagyok és 55 kg

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, fogsz e még nőni, milyen edzettségű és súlyú a póni?... elsőre 155 centihez a 110 magas póni kevésnek hangzik.
2018. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mire.

Ha nézegetni akarod kertben, akkor tökéletes a méretarány. Ha rendszeres lovaglásba gondolkozol, az gáz. Sajnos nem passzoltok egy ekkora pónival.

2018. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 19éves 157cm vagyok 50kg és a legkisebbik pónink 110cm. Nagyon ritkán ülök rá 1 nagy vagyok neki, aránytanannak néz ki 2 nem hosszu a lábam mégis túl lentre esik ezért lábbal szinte nem is lehet hajtani combról pedig nem igazán tudja az utasításokat 3 érzem neki hogy megerőltető. Hugomé ha fel is ülök az egy kis lefárasztás céljából szolgál. Arra pont jó vagyok neki.

A 135cm pónival már többet érek de ugrani vele se olyan mert nem bírja ő sem max 60-65cm-ig. Érdemesebb 140től nézni a pónit akkor nem kell olyan hamar megválni tőle ha később nagylovat szeretnél. Én szerencsés vagyok mert van nagy lovaink is és ha kinövi hugom is a póniát akkor megmarad társlónak. Mi versenyre használjuk őket de e mellett már családtagok is. Nagyon hozzá tud nöni az ember a lovaihoz. :)

2018. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem... A lovas súlya legfeljebb a ló súlyának egytizede lehet... Egy hafi-fjord vagy welsh b méretben gondolkodnék...
2018. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát rohadtul nem. Noha csak a kertben akarod tartani akkor tökéletes. De lovaglásra semmiképp.
2018. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!