Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pár év mulva Budapestre...

Pár év mulva Budapestre költözöm és szeretnék lovardába járni, melyik lenne a legalkamasabb?

Figyelt kérdés
ültem már lovon de még sosem ügettem vagyis en nem tudok róla ,egyszer felültem egy mini pónira és lefordultam róla ,de ahol jártam ott mindig megdícsérték a tartásom .Hobbi sznten szeretnék megtanulni de azért szeretnék megtanulni ugratni is .

2018. jan. 10. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapest elég tág fogalom, a környéken rengeteg lovarda van, viszont nem mindegy, hogy a város melyik részén fogsz lakni, gondolom nem akarsz órákat utazni.
2018. jan. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez így van de mondjuk a 17.kerület környéke felé
2018. jan. 13. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:

17. kerületben rengeteg lehetőség van, érdemes kipróbálni többet is, mert ami az egyiknek bejön, a másiknak lehet, hogy mégse.

Amikre keress rá:

Akadémia lovarda (nagyobb, sok oktatóval, kevésbé családias)

Pónilovarda (profi edző, ugrani biztos megtanulhatsz)

Airport Ranch (hobbilovarda, kis westernes beütéssel, jó tereplehetőségek)

Katlan lovarda (hobbilovarda, házi versenyekre felkészítés, jó tereplehetőségek)


Hirtelen ezek jutottak eszembe a környékről.

2018. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2018. jan. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!