Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok tudnátok nekem segíten...

Lovasok tudnátok nekem segíteni a Talent programmal kapcsolatban? (Díjugratás)

Figyelt kérdés

Lovasok segítségét kérem a Talent programmal kapcsolatban? (díjugratás)


Elég régóta lovagolok és nemrég hallottam erről az úgynevezett Talent programról. Tapasztaltabb lovasok segítségét kérném, hogy eltudnák-e nekem magyarázni hogy pontosabban mi is ez?

Esetleg kell-e hozza saját ló, vagy esetleg, hogy itt mi lesz ha felvesznek?

Rossz indulatú kommenteket nem várok! :)


2018. jan. 14. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Kell saját ló, sőt vállalnod kell, hogy ha felvesznek, akkor ezzel a lóval megjelensz a kijelölt edzőtáborokon és versenyeken, majd a záróvizsgán. Ami szükséges még, az egy minimum II. szintű regisztrált edző, aki elkísér a felvételire, és az edzőtáborok egy részére, és a kijelölt versenyekre.

Innentől kár is tovább beszélnünk róla, ha szerzel egy ilyen edzőt ő majd felvilágosít, egyáltalán mik a felvételire jelentkezés feltételei.

Bocs ha rosszindulatúnak tűnök, de nem vagyok az, csak ez egy szigorú rendszer. Keress egy jó edzőt! Regisztrált edzőt, az edzők listája meg nyilvános, gugliban rá lehet keresni.

2018. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, máris sokkal többet tudtam meg! :D Az edzőm megfelelő, csak tőle ezt még nem volt alkalmam megkérdezni :)
2018. jan. 14. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz ez a 2016-os felvételi kiírás, de a feltételek hasonlóak. [link]

Kell saját ló, illetve előzetes teljesítmény. A cél az, hogy akár nemzetközi szinten is versenyezni tudó utánpótlást neveljenek ki. Lehetőséget adnak, hogy neves edzőkkel dolgozatok, fejlődjetek. Viszont le kell szögezni, hogy ez nem "tündérmese vagy lányregény" nem arról szól, hogy csóró lovasokból sztárt faragjanak, mivel a már olyanokat keresnek, akik versenyeztek (tehát van anyagi forrás az aktív versenyzésre).

2018. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez egy hülyeség, rossz edzőkkel. Csak megölik a lovakat. Nem ajánlom semmi képpen. Semmi értelme. A végén vetetni akarnak veled lovat a pénz meg megy az ő zsebükbe.
2018. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pénzelnyelés részének van alapja, de hogy rossz edzők lennének, azt nem lenne pofám mondani a helyedben, még az interneten fröcskölődve sem.
2018. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akkor mondj egy embert is aki kijött ebből a programból sikersesen ezeknek az edzőknek köszönhetően. Kb 5 edzéssel csodát nem lehet tenni. Inkább hívnának külföldi embereket akiknek már van hatalmas hátterük. Sajnos a milyeinkből ez hiányzik.
2018. jan. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 edzés tényleg nem fog csodát tenni, én nem ezt mondtam, hanem azt, hogy szerintem hülyeség hogy fikázol olyan szakembereket, akik nálad sokkal többet tettek le az asztalra. Nem egy Talent edzőnek vannak nemzetközi szinten versenyző tanítványai, van pár akik maguk képezte lóval dolgoznak, tehát nem horror pénzekért vásárolt import lovakkal mutatják csak meg. Van ilyen is, igen! És van az edzők között olyan, aki a maga hasznát (is) keresi.

Nem akarom védeni a Talent programot, van róla nekem is egy véleményem, de az kicsit felcseszte az agyam ahogy program edzőiről beszéltél, pedig hidd el én se szeretem mindet, de a szakmaiságot hajlandó vagyok elismerni akkor is, ha nem értek mindenben egyet az adott személlyel.

2018. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!