Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hulyeseg lenne ugy ponit...

Hulyeseg lenne ugy ponit venni, hogy nem tudok lovagolni, de ellatni el tudom? TOBBI LENT

Figyelt kérdés

3 eve lovagolok, de most abbahagytam, mert mar nem erte meg jarni az oktatas szintje miatt (szabadon vagytaztam, de az ulesem meg nem volt nagyon stabil). Kb egy ev mulva lesz lehetosegunk ponit/lovat venni. Mar el tudnam latni, lemozgatni stb. Hely is eleg lenne neki.


Csak idomitgatnam, tanitgatnam (kb shetlandi poni mereturol lenne szo). Nem hulyeseg?



2018. jan. 21. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ha szeretnél és tudod mozgatni valahol akkor nem hülyeség
2018. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"3 eve lovagolok, de most abbahagytam, mert mar nem erte meg jarni az oktatas szintje miatt"


Ja és akkor nem lehetett volna elmenni másik ,normális helyre? Ugyanmár,ez csak kifogás ,aki megakar tanulni lovagolni az nem hagyja abba ilyen miatt. Hogy a kérdésre is válaszoljak ,a lótartáshoz nem kell feltétlen lovagló tudással rendelkezni,viszont a mit mikor és hogyan dolgok elengedhetetlenek. Egy ló tartása nem merül ki a simogatásban,arról nem beszélve h akkor vehetnél rögtön mellé egy másik lovat vagy szamarat,mert egyedül nem ló a ló.

2018. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem lovaglás céljából szeretnéd tartani, akkor inább pónit vegyél. Lehet attól még idomítani, és ugyanoylan jó társ lehet, csak legyenek meg a megfelelő körülmények számára, és persze az anyagi háttér.
2018. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kettes!


A kornyeken mar az osszes lovardat vegigjartuk, mindenhol vagy "futoszalagos" oktatas van, vagy nem bannak megfeleloen az emberekkel (tehat bunkok, nem normalis hangnemben beszelnek az emberrel). Tehat nem tudok mit tenni.


De koszonom. A tarsra tekintve lenne, mert a szomszed telken is vannak lovak.

2018. jan. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!