Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok mondani olyan KOMOLY...

Tudtok mondani olyan KOMOLY web oldalakat, amelyek a lovakkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az idomítás minden formájára, lovaglásra minden szinten/osztályban/minden terepen? Tehát minden, ami a lovas témába benne van.

Kicsit keveslem azt a tudást, amit a lovász szakma nyújtott nekem, sőt semmire nem mentem vele. Biztos meg van a hiba bennem, deee szeretnék tobább okulni!



2018. jan. 24. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
zablás kengyel.blog.hu
2018. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh autokorrekció belenyúlt. Szóval [link]
2018. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
lovasok.hu
2018. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném megerősíteni az első/második véleményt.

A Zabla és kengyel szerintem a legszínvonalasabb magyar nyelvű oldal a lovaglásról, lókiképzésről. A szerző könyvét is csak ajánlani tudom, főleg azoknak, akik szeretnének kicsit túllépni a rózsaszín ruhás idegesítő lovas lánykák és félrészegen a szüreti felvonuláson a lovaikat rángató népesség világán, ágynak a tanulásra, tudásszerzésre, és képesek végigolvasni egy másfél soros FB-bejegyzésnél hosszabb szöveget is.

A szerző tudása, és főként pedig a lovaglás, tanulás, tanítás, kiképzés, lovak iránta alázata szerintem páratlan. Bár minél több ilyen lovasember lenne.

2018. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Azért én a Göblyöst egészséges kételkedéssel kezelem: a lókiképzésben egzakt tényként kezelni ókori lovas szobrokat? Meg 1600-as, 1700-as évekbeli festményeket? Kicsit meredek az ürge. Ráadásul a képein, videóin én nagyon sokszor vonal mögött látom a lovat...

És az elég sokat elmond róla, hogyha valaki rákérdez ilyenekre, akkor azonnal törli az illető kommentjét, és nem reagál rá.

2018. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%

[link]

[link]


Én speciel ezt a két oldalt ismerem/követem évek óta.

2018. jan. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Dallos egyik tanítványa edzésén is vonal mögött voltak a lovak és elmondása szerint ez teljesen rendben van. Sőt maga Gyula bácsi is elmagyarázta egyszer de nem tudnám vissza adni a lényegét és nem is teljesen értek egyet.
2018. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 G. M. ***** válasza:
66%
Ribbon rider. Ez inkább személyes blog, de egy csomó olyan cikk van amiből lehet tanulni. Valamint a dechatlonnak is van lovaglás rovata, de ott inkább alap dolgok vannak.
2018. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkiről lehet olyan képet csinálni, ahol a ló vonal mögött van. Meg a kiképzés bizonyos szakaszában elkerülhetetlen, hogy vonal mögé kerüljön néha, a probléma ott kezdődik, ha tartósan ott is marad.
2018. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!