Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolcon és környékén tudtok...

Miskolcon és környékén tudtok lovardát ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kezdo lovas.Kivancsi vagyok a velemenyetekre,tapasztalaitokra es hogy melyik lovardat ajanljatok vagy nem es hogy miert?

2018. jan. 24. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem ajánlok lovardát mert az az én véleményem. Ami nekem tetszett az lehet másnak nem. Sok helyen voltam és mindegyikről más más a véleményem. Inkább azt tanácsolom menj ki te személyesen és tudni fogod melyik a neked megfelelő. :)
2018. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Görömböly: Hejőmenti lovasklub, Bükkalja lovaskör, Frakas-verem, végállomásnál is van egy lovarda.

Avas: Dante

Szirmabesenyő fele: Balogh-Liget, Gyula farm

Kistokaj: Mogyorósi lovarda, Appel lovaskert.

Illetve van Martintelepen, Ongán, Tiszalúcon, Harsányba, Bükkaranyoson, Hernádkakk felé 2 lovarda is de nem tudom a nevüket régen jártam ott. Van még lovarda csak hirtelen ennyi jutott eszembe.

Amit esetleg nem ajánlom az a dante a többiről megosztó a véleményem. El kell menni megnézegetni mert lehet dicsérném valamelyik helyet és az pont nem jön be neked. A legtöbbnek van honlapja de azon sincs fent minden információ. Sok hely van ahova lehet menni lovagolni csak az nem mindegy hogy neked mik az elvárásaid, milyen szinten akarsz lovagolni stb ugy egyszerűbb lenne a ajánlani helyett. :)

2018. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindkettotoknek:).....egyebkent melyiknek vannak tereplovaglasok?(azt tudom hogy a Hejomentibe nincs)
2018. jan. 25. 19:31
 4/8 A kérdező kommentje:
meg en leginkabb dijlovagolni szeretnek csak meg Miskolcon nem nagyon hallottam h lenne ilyen
2018. jan. 25. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Díjlovaglással kapcsolatban keresd Gálné Fáskerti Sárát,egy 28 év körüli kedves hölgy,fent van facebookon,képei alapján megtalálod szerintem.Hernádkakban volt,nem tudom hogy még mindig ott van e vagy már máshol.A Dantét nem ajánlom semmiképpen.A Hejőmentiben utaztatnak,nem tanítanak meg semmire,csak lovagolsz,mész és ennyi.A Baloghba kicsit bonyolultabb feljutni a hegyre.Mert hegyen van,és ha nem kocsival mész,oda nem visz fel busz,lentről kell felgyalogolnod.Viszont a Baloghban van fedeles,fiatal csajok oktatnak.Appel Lovaskertben Kistokajban van egy kinti pálya,meg egy ponyvás fedeles,egy lány testvérpár viszi,ott olcsóbb a lovaglás,én oda jártam hogy majd versenyezni és díjugratni szeretnék.Amikor odamentem már korábban terepen is tudtam vágtázni több éve,és pályán is szintén több éve.Már akkor vagy 3 és fél-4 éve tudtam vágtázni.Voltam náluk kb 5ször,és el is jöttem,mert még csak a vágtáig sem jutottam el náluk.Oda ne menj,mert nem fogsz nagyon sokat haladni.És ha van más lovas az órán rajtad kívül,akkor ha van tőled jobb lovas,akkor azzal többet fognak foglalkozni.Velem is így volt,pedig elértem azt a szintet,vagy még attól jobbat is,mint akit előnyben részesítettek,csak hát marasztaltak,hogy minél többet,minél gyakrabban menjek,hogy folyjon be nekik a lóvé.Mogyorósi Lovardában Kistokaj körül nem voltam,de tudom,hogy ott Potyka Szilvi van,sok jót hallok róla,szintén fent van facebookon,keress rá,rak fel videókat a tanítványairól,ott hobbi szinten ugranak is.Díjlovaglást Fáskerti Sárin kívül nem nagyon tudok.

Görömbölyön is van pár hely,érdemes ott is szétnézni.A Bükkalja Lovaskör elég jó,de ott most nincs fedeles,így rossz idő esetén nem nagyon lehet lovagolni,ha saras,jeges,havas lesz a pálya,akkor főleg.

2018. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi....hat en az Appel lovardara gondoltam de igy akkor azt nem valasztom....a Farkasverem lovardarol mit gondoltok?
2018. jan. 27. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Appeléknál Lukácsi Verát ajánlom ha még ott van a Farkasverembe inkább tereplovaglásra, lovasíjászatra van lehetőség.
2018. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Galne Fáskerti Sára most a Farkas veremben oktat Miskolc-Gorombolyon. Ha minosegi oktatást szeretnétek, akkor őt tudom ajánlani, én is hozzá járok! :)
2018. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!