Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A tatterssalban milyen lovat...

A tatterssalban milyen lovat tartani?

Figyelt kérdés
Drága,de jó is?
2018. febr. 6. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nincs karám, ahova kiengedheted a lovadat, nem legeltetheted, csak bent áll az istállóban 0-24. Szerinted ez jó?
2018. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
És ha verseny van, akor ki se hozhatod a lovadat az istállóból.
2018. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne attól kihozni?
2018. febr. 8. 17:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom h inkább az embernek volt kényelmes mintsem a lovaknak . De a felújítas óta nem voltam ,gondoltam hátha csináltak karámokat azóta stb.
2018. febr. 8. 17:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Felújítás előtt az volt a szabály, hogy verseny ideje alatt a lovak nem jöhetnek ki az istállóból. Egy ideig jártam oda lovagolni, és kb minden sarkon kint volt a házirend, és ez is szerepelt benne... Sanszosnak tartom, hogy ezen nem változtattak: kényelmesebb a vezetőségnek tiltani, mint egy esetleges baleset következményeit kezelni.

Amennyi pályát felsorolnak a honlapon, amellett szerintem ami volt icipici karám a sarokban, az sincs már. De ez csak tipp részemről.

Amúgy egy ilyen hely sztem az embernek se kényelmes. Ez inkább börtön, a lovak meg a szabadság jelképei (számomra).

2018. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk havi 100 körül van a bértartás ha jól tudom. Ennyiért vicces ha nem hozhatod ki a lovad az istallóból. Ha ez igaz jó nagy szar az egész.
2018. febr. 8. 19:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Érdemes átfutni: [link]

"Lovat legeltetni, lóval a lovarda területén található parkosított területekre bemenni tilos."

"A bértartók edzést kizárólag a Nemzeti Lovardában működési engedéllyel rendelkező edzőktől kérhetnek. Amennyiben a lovas vagy edzője nem rendelkezik a Nemzeti Lovardában működési engedéllyel, a telepvezetővel szükséges egyeztetni. Működési engedélyt a Lovarda vezetője adhat ki."


És itt a lényeg:

"Rendezvények ideje alatt a Lovarda vezetősége a lovardai időbeosztás és pályahasználat módosításának jogát fenntartja."


"Lovagláskor kobak viselése minden lovas számára kötelező. Szabálysértés esetén 10.000 Ft / alkalom szabálysértési bírság róható ki."

2018. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,ez cigányság.
2018. febr. 9. 19:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Meggyőztél. Köszi a válaszod :)
2018. febr. 9. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Méregdrága.

Börtön a lónak.

Érdemes egyszer bemenni s végignézni a boxokba aggatott plüssállatkákat és más 'játékokat' s többségükben 0-23-ban bezárt lovakat...

2018. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!