Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyiket adjam el?

Szerintetek melyiket adjam el?

Figyelt kérdés

Tudom ezt nem nektek kell eldonteni hanem nekem de nagyon tanacstalan vagyok jol jonne egy kis segitseg hogy meg tudjam hozni a dontest

A tortenet a kovetkezo:

Van egy 10 eves furioso kancam aki 4eves kora ota velem van

Nagyon jofej ugyes mindent megcsinal

Ugrunk szabadidomitunk stb

Elegge osszekovacsolodtunk mar

Es van neki egy mar 4eves csikoja

Be van lovagolva hatrol iszonyat jofej soha egy rossz mozdulat

En neveltem fel, az elso par napba cumiztattam is

Viszont foldrol egy kis rohadek

Velem annyira nem de masokat szo nelkul megharap kajaert tamad

Velem nem csinal semmi ilyet tudja en vagyok a fonok

Nyeregbol viszont ugy tunik eddig hogy nagyon tehetseges, eleg jo felmenokkel

Feltesok ugroba eleg szepen teljesitenek

Sokat latok benne

Viszont nekem nincs meg a tudasom hogy ezt kihozzam belole de eladni is felek a fent emlitett problemak miatt

Azt nagyon nem szeretnem hogy olyan helyre keruljon ahol mondjuk emiatt vernek

Nagy dilemmaba vagyok mert lassan az egyiktol meg kell valnom mert nincs idom mindkettovel annyit foglalkozni mint amennyit kellene

Leegyszerusitve a kerdes:

Azt adjam el amelyikkel tudom hogy nem lenne semmi gond es fogadjak a csikojoz egy jo eszot aki segitene nekunk vagypedig adjam el a csikot es maradjon a tapasztalt oreg?

Szeretnek a kozeljovoben rajtengedely vizsgat

Ezt az anyuval 3eve probaltuk akkor sajnos nem jott ossze mert vizsga elott eletebe 3x latott szines akadalyt es kisse beparazott

Segitsetek es legyszi a bunko lenezo stb kommenteket tartsatok magatokban de az epito jellegut szivesen meghallgatom!


2018. febr. 13. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
A csikót adnám el, de nagyon megválogatnám, ki viheti el és eladási szerződést írnék a vevővel, melyben kikötnék néhány dolgot.
2018. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Csikót adnám el. Látod kinek adod el,cigánynak nem kell odaadni ennyi.
2018. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze latom kinek adom el de eppenseggel mondhat magarol barmit, adhatja a legjobb arcat meg minden aztan mikor elviszi es senki nem latja verheti😞 ettol felek

Jo persze nem azt mondom hogy tolem nem kapott soha de na

Feltem

2018. febr. 13. 18:11
 4/15 A kérdező kommentje:
Es miert a csikot?🙂 mi alapjan latjatok igy?
2018. febr. 13. 18:12
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Én is a csikót adnám.Nem lenne szívem a már 6 éve velem lévő lovamat eladni, na jó lehet a 4 éve velem lévőt sem. De ha időhiányban szenvedsz miért nem hívsz egy lovast vagy egy belovaglót hogy foglalkozzon a csikóddal? Te pedig tudsz így mindkettővel. Szerintem ha írtok egy szerződést és leinformálható helyre adod a csikót ahova bármikor betoppanhatsz akkor őt adnám.
2018. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Csikókba még sok pénz,munka kéne. A másik ha jól képzett ló az sok időmegtakarítás.
2018. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Folyamatosan keresek embert de semmi😕

Azert hajlok az eladas fele mert nincs senki aki tudna jonni😞

2018. febr. 13. 19:07
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Adok érte ötvenezret holnap megyek érte
2018. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hahh felejtos😅
2018. febr. 13. 19:50
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg felestartás? Mondjuk a kancádat valaki még felestartja,szóval foglalkoztatva van, közben te a csikóval tudsz foglalkozni,de a rajtengedélyre is tudnál készülni az idősebbik lóval :)
2018. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!