Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mien felszerelésre van szügség...

Mien felszerelésre van szügség az ápolásához?

Figyelt kérdés

Hamarosan lessz egy lovam, és sok mindent már vettem amire szüksége lehet de szeretnék teljesen felkészülni. Most lessz elöször lovam.

Tehát légyszives írjnátok olyan felszereléseket amire biztos szüksege lessz. Köszönöm :)


2018. febr. 16. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Kefe, kantár, fésű, nem tudom pontosan a nevét, amin lehúzod a keféről a szőrt, nyereg, pokróc, istálló (vagy box), többet nem tudok😂

Remélem tudtam segíteni!❤

2018. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi

De ezeket énis tudom. Én pontos dolgokra gondoltam mint pl patakaparó

Azért köszi :)

2018. febr. 16. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Vehetsz egy ilyen direkt ápolodobozt abba van minden puha kefe vakaró patakaparó tajtéklevono gyökérkefe fekete stb, nyereg kantár kö5őfék vezető szár futoszár. Alapok széna szalma kaja ha otthon van tartva box legelő. Egyedül nem tartjuk. És ugye sok sok pénz állatorvosi, kovács, ha beteg lenne, ablakból a ló és a Sok felszerelése meg ha otthon tartjátok széna stb ha bértartásba akkor annak sz árra
2018. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyereg, kantár, legalább 2 nyeregalátét, zselé, kiemelő, esetleg martingál, kötőfék, vezetőszár, ha kell invédő, ápoláshoz vakaró, sima kefe, durva kefe, patakaparó, sörény es farokfésű
2018. febr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tisztításhoz szoktak árulni komplett felszerelést, amibe - a gyártó szerint - minden benne van.


Ami feltétlenül kell :

Rövid és hosszú szőrkefe

gumivakaró, patakaparó

tajtékvonó


Az összes többi cucc opcionális.

2018. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!