Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?

Mit gondoltok erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 21. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Eddig még nem láttam olyat, hogy fel lehet rosszul tenni egy mexikói kantárt, de úgy látszik, lehetséges o.o
2018. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szép :)
2018. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Semmi extra. Mire vagy kiváncsi? Tipikus kocsiló.
2018. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyilvan tisztaban vagyok vele, hogy nem egy sportlo. De ahogy meglattam, nem is tudom, talan a legmegfelelobb szo az, hogy beleszerettem.

Irja, hogy be van lovagolva. Nekem hobbira jo lenne? :)

Nyilvan tudom, hogy pl dijugratasra nem megfelelo, de nem is vonzanak ezek😊

2018. febr. 22. 07:26
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Honnan tudjuk mi, hogy jó lenne e neked hobbira? Menj el, próbáld ki, kérdezgesd ki a gazdát (kötőfék a kantár alatt nem valami szimpatikus), vedd számításba a saját igényeidet és a ló képességeit.
2018. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
El kell menni és még kell nézni. Vigyél magaddal olyan embert aki nálad jobban ért a lovakhoz. Olyan ember legyen aki küllemileg és jellemileg is tudja bírálni, veled együtt kipróbálni. A megbeszélthez képest érkezzen előbb, hogy lásd nem mókolnak a lóval. Pl nyugtatózzák, lejáratják. Ha nem ment, akkor felülés előtt futószárazzátok együtt. Ott már sok kiderül a képzettségéről. Elhozni csak is szerződéssel és papírjaival együtt szabad. Kössetek ki egy hét amolyan próbaidőt, mert idegen környezetben mutathat mást a ló mint otthon. Amúgy ne csak ennél, hanem minden lovat így nézzétek meg.
2018. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát őszintén nem a legszebb a formája de az ár így korrekt érte.. Aranyos pacinak tűnik de kezdőnek nem ajánlanám mert ugye 6 éves.. Oké az már nem olyan fiatal... Hát nem tudom mennyit lovagolnak rajta de nem szépen izmosodott szóval nem a legjobban lehetett lovagolva.. Ha jó lovas vagy szépen átlovagolod és jó kis hobbi paci lesz, de ha kezdő vagy akkor még nézelődj😉

2018. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok azt kifelejtettem ,hogy ha lenne róla videó amin látszik ahogy lovagolják akkor többet tudnánk róla mondani.. Ha nem vagy "profi" akkor edződdel vagy valakivel aki ért hozzá menj el megnézni. Ja és a sodrottak elég nyugodtak szoktak lenni.
2018. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!