Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem akar visszamenni a karámjá...

Doma12328 kérdése:

Nem akar visszamenni a karámjába a lovam. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Mert kezdődik a kedvenc sorozata, és azt szeretné inkább nézni.
2018. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%
Szabadságra vágyik, hogyha elég sok ideig van bent.
2018. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen karámja van? Ha pl hideg s sáros akkor nem csoda hogy nem szeretne ott lenni. A korulmenyekkel lehet a gond.
2018. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sokat van a karámon kívül akkor nem érzi magát bezárva, így ha este felé vagy nem tudom mikor szokott ott lenni nem lesz ellenére bemenni. A lovaknak szükségük van a szabadságra mert nagy állatok és nagy a mozgásigényük. Valamint ha bent nem az várja amit szeret (pl: kosz, sár, lócitrom) akkor szinten nem lesz kedve oda bemenni mit ahogy azt már előttem leírták. Szóval szerintem mindenkepp sokat legyen a szabadban meg mindig tisztaság legyen a karámban és ha ezeket betartod szerintem nem lesz semmi gond.
2018. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!