Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit fizetnétek lóbértartás...

Mennyit fizetnétek lóbértartásért félrideg tartás esetén a Bakonyban?

Figyelt kérdés

Lóbértartás szeretnék vállalni és kíváncsi vagyok ki mennyit fizetne ezért, mi a reális.


Zirc mellet lenne, a legelő kb 7500nm, panorámás, dombos helyen, a falu körül bármerre nagyon jó tereplovaglási lehetőség van. A lovak szabadon tudnának bejárni a pajtába.



2018. febr. 28. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Így hogy ezt a "pajta" szót írtad semennyit nem fizetnék érte.
2018. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hm, miért is?

Hívhatnám istállónak is, de ez volt az eredeti funkciójá.

De minden bizonnyal te látatlanban tudod is ennek az épületnek az adottságait...

2018. febr. 28. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak legelő van és pálya nincs, max 30-35 ezret fizetnék. Illetve mennyi lovat vállalnál? Mert kicsivel több, mint fél hektár nem olyan nagy terület. 3-4 ló még elvan rajta viszont muszáj mindig kirakni szénát, mert bizony hamar kopár lesz.
2018. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, 35k kb reális. 7500m2 amúgy az inkább egy nagyobb karám, legelőnek édeskevés.
2018. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Pajta vagy istálló azért minőségben nem ugyanaz. Az meg h csak terep van nem mindenkit elégit ki. Nem láttam az igaz,de így latatlanban a leírás alapján itt maximum egy alsókategóriás lótárolás folyna mintsem lótartás. Bár kérhetsz amit akarsz,az értelmesebb réteg úgyis kinevet de van sok hülye madár is aki mindenért fizet ,az se baj ha szarul van tartva a lova csak héten egyszer legyen "szép" a ló amikor kimegy hozzá. Hirdesd meg 40 re de komoly embereket ne várj
2018. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is ilyen 30-40 körül gondoltam.


Természetesen szénát is alapból adnék a lovaknak.


Nyilván nem luxus díjugratókat várnék, hanem egyszerű hobbilovasokat.


A pajta egyébként olyan 50nm, nagy belmagasságú.

2018. márc. 1. 08:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Annak jó, aki olyan mint én. Tud már lovagolni, elvan terepen és szeret csavarogni. A mi istállónk is hasonló, igaz 1 szem lovamra megvan a hektár legelő. Mivel csak dimb van még domb, így ha idomítani akarok egy közeli mezőre megyek.

Arra figyelj, hogy minden lónak legyen külön etetője, és abrakoláskor kösd meg őket, mert abból nagy perpatvar lehet, ha az egyik gyorsabban eszik.

Nálunk is volt bértartásban ló, igaz mi télen éjszakára boxba raktuk őket, de májustól szeptember végéig éjjel nappal kint voltak. Távlovasoknak, kóborló hobbistáknak ideális.

2018. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szolok hogy 39-40 ert egy oalya boven elvarhato, biztos nem mennek ilyen helyre, 45 ert vannak a lovardaban a lovak ahol van fedeles palya, max 30
2018. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!