Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek kicsi nekem ez a...

Szerintetek kicsi nekem ez a póni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy tudom e még lovagolni az adott patás állatomat vagy sem.


Annyit kell róla tudni, hogy 130 cm marmagas, dagibb testalkatú, szóval erős kis ló. 10 éves.


Én 162 cm vagyok, és a mostani sulyom 48-50 kg


Szóval a kérdésem az volna, hogy mennyire bír még el ?

szó volt már a nagyobb ló vételéről, de akkor meg viszont tőle meg kéne válnom. És azt nem szívesen tenném.



2018. márc. 2. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Shetlandi pónit szabad 50 kg-ig terhelni, szóval egy 130 marmagasságú pónira (ami már kisló egyébként), tökéletesen megfelelsz. Remélem így is igaz, ahogy mondom. Azért várj meg még több választ :)
2018. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%
Egyetértek az előző hozzászólóval! Jó még neked ez a póni!:)
2018. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még tudod lovagolni de ne várj tőle nagyobb megterhelő munkát. Én 158cm vagyok a pónim/kislovam 135cm a lábam még jó helyen helyezkedik el de ugratni nem igazán jó neki velem így inkább dijlovizok és terepre járok vele. Amíg a lábad jól helyezkedik nem lóg le és át tudod adni a segítségeket nyugodtan lovagolhatod. :)
2018. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Ne aggódj, elbír! Van egy alig 110 cm marmagas pónim, aki mind a mai napig szívvel lélekkel dolgozik (ugrik, terepre jár) velem, noha már viszonylag ritkán ülök fel rá, mivel sportlovamat lovagolom. Majdnem 10 kilóval nehezebb vagyok nálad, de lelkesen visz. Ugyan én már nem vagyok neki való, néha muszáj felülni megigazítani, de nem hatja meg a súlyom. Egy vékonyabb kis paciról beszélünk, aki előtt nincs akadály :)
2018. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!