Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjlovaglásnál tudom, hogy...

Díjlovaglásnál tudom, hogy vannak osztályok. De ott is meg van határozva hogy egy ló-lovas milyen feltételekkel versenyezhet magasabb szinten? (Díjugratásnál tudom, hogy lehet magasabb szintre lépni)

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak minősülő versenyek is de itt nincs nagyon korlát. Ha akarod a fjordodat is benevezheted nagydíjra ha van érvényes licence csak nyilván nincs értelme.
2018. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%

E, A, L, LM, Licensz Szerző, valamint Fiatal Díjló programokba bármikor nevezhetsz ha úgy érzed készen álltok a lovaddal a feladatra és be van fizetve a Licensz (ez esetben 2-es Licensz).


Ennél magasabb programokban, tehát M és fölötte akkor indulhat a lovas, ha megszerzi az 1-es Licensz-t. Ez annyit tesz, hogy háromszor kell Licensz Szerző versenyszámban több mint 58% kell lovagolni, ezután válthatod ki az 1-es Licensz-t. Ezzel már akár nagydíjban is indulhatsz ha úgy érzed készen állsz rá.


Ami még fontos szabály, hogy egy ló-lovas páros nem léphet vissza két kategóriát. Tehát ha te a lovaddal már mentél mondjuk L-ben, akkor maximum A-ba mehetsz vissza, de E szinten ugyanezzel a lóval már abban az évben nem indulhatsz.

De ez csak ló-lovas párosra vonatkozik, új lóval nincs ilyen megkötés. Ha megveszel egy nagydíjas lovat, amivel abban az évben még nem versenyeztél akkor pl simán mehetsz vele E-ben is.


Remélem érthető volt. :)

2018. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!