Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Veszprém környékén jó lovarda?!

Veszprém környékén jó lovarda?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőm szeretné kipróbálni a lovaglást, nem igazán oktatás és tanításra lenne szükségünk, hanem egy élményre, ahol kipróbálhatja a lovon ülést, egy két dolgot megtanítanak és kicsit foglalkoznak vele / velünk, ha én is ráveszem magam... :D Szóval ilyen amolyan megbeszélt privát "edzés" ismerkedés lehetséges valamelyik közeli lovardába? Melyiket tudnátok ajánlani?


Ha jól sikerülne ez a nap későbbiekben lehet rendszeresen visszajárna.. / járnánk :)



2018. márc. 7. 02:21
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szentgálon van egy iszonyat jó lovarda! Én sajnos csak nyáron tudok oda menni mert Pesten élek, de amikor ott vagyok.. felejthetetlen élményeket szerzek! Ha érdekel több, írj privatban!
2018. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!