Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akinek pusztult már el lova!...

Akinek pusztult már el lova! A testét hova szállították? Temettetni tudta valaki esetleg?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Kolbasz lett belole.
2018. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem karácsonykor kellett elaltatni a lovam. Dögkútra vitetheted el vagy nem szabványosan (titokban) eltemetheted. De ha fülébe jut egy hivatalos szervnek akkor megbüntethetnek.
2018. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Üllőn nincs égető? Onnan a hamvakat esetleg el lehet kérni. Olaszországban van egy spéci autó, ami elviszi, de hogy utána mi lesz, azt nem tudom.
2018. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi anno Debrecenben a Nébih-nél adtuk le, boncolásra és utána hamvasztásra, utóbbi ingyenes volt. Nem tudom, hogy ha nem akarsz boncoltatni, akkor is ingyenes-e, nekünk az fontos volt, amiatt vitettem el odáig a tetemet. Temetés mondjuk szóba se jött volna, az hiányzik még, hogy egy ekkora dög mérgezze a talajt a végén... Azt viszont megbántam utólag, hogy a hamvait nem kértem el.
2018. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!