Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék lovagolni! Hogy...

Szeretnék lovagolni! Hogy működik ez? Hova kell mennem? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és szeretnék lovagolni tanulni, mint sportot. Segítenétek ebben?

Előre is köszönöm.


2018. márc. 14. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Én két éve kezdtem ezt a sportot. Ha szertnél írj, szívesen válaszolok a kérdéseidre! 16/l
2018. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Először is keress egy jó lovardát a lakóhelyedhez közel. (Ha megírod hol laksz, lehet még tud is valaki ajánlani egyet) És ha ez megvan, felhívod őket, és kérsz egy időpontot, hogy mikor tudnál elmenni lovagolni, és biztosan el fogják mondani azt is, hogy mikre lesz szükséged. Az elején egyébként még nem szükséges kifejezetten lovas felszerelést venni, általában annyit szoktak kérni, hogy kényelmes hosszúnadrág és zárt cipő legyen rajtad, kobakot pedig a legtöbb helyen tudnak adni. (De azért inkább kérdezz rá, nehogy probléma legyen belőle)

Röviden ennyi lenne szerintem, de ha van bármi konkrét kérdésed még, írj és szívesen válaszolok rá, ha tudok. :)

2018. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Zala megye

De ha még életemben nem lovagoltam?

2018. márc. 14. 23:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nembaj ha meg nem lovagoltal. Egy jo lovardában mindenre megtanitanak. :)
2018. márc. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pro Equus lovaspark Bagod

Legjobb hely :) Mindenki úgy kezdi el a lovaglást hogy még nem lovagolt szóval no para.

2018. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :*
2018. márc. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!