Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok könyvet ajálnani a...

Tudnátok könyvet ajálnani a lovaglásról? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lassan már 10 éve lovagolok hobbi szinten. Mivel edzésen kevés alkalmam van részt venni, gondoltam hogy olvasnék valamit a tudásom fejlesztésére. Az alapok megvannak, tehát az ülésem, egyensúlyom, szársegítségek, csizmasegítségek stb. mennek. Olyan könyvet keresnék, ahol az sem baj ha az alapokkal kezdve, de leírja a lovaglás minden fortélyát, hogy hogy tudnék finomítani mindenen, technikákat, akár még edzésterveket is.

Eddig az alábbi könyveket néztem:


-Marina Wieland: Lovaglás

-Zoe St. Aubin: A lovaglás kézikönyve

-Szűcs-Gáspár Kinga: Mindent a lovaglásról

-Margaret Linington Payne, Békési József: Lovaglók kézikönyve


Tudtok véleményt mondani, hogy melyik a legszakszerűbb, legjobb, amiből a legtöbbet tudnék tanulni? Esetleg ha van jobb könyv, akkor azt? Illetve ha tudtok pár jó blogot, azokat is szívesen olvasgatnám. :)



2018. márc. 20. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lovasakadémia-sorozat.
2018. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Philippe Karl: Lókiképzés - Nézetkülönbségek

(Lassan 4 éve lovagolok, heti 2x, szóval nem egy lókiképző vagyok,mégis sokat segített ez a könyv :) )

2018. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!