Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A decathlon Fouganza nyerge...

A decathlon Fouganza nyerge (a 70. 000ft-os) jó ugratáshoz? (max.1 méteres pályára godolok

Figyelt kérdés
Megszeretném venni az első nyergemet. Mivel saját pénzből veszem ezért nem lehet nagyon drága és decathlonos nyeregre gondoltam, visznt nem vagyok biztos benne hogy 1 méteres pályára jó-e még a nyereg.

2018. márc. 20. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van 70ezer ft-od nyeregre, akkor abból inkább használt márkás nyerget vegyél (pl. stübben, kieffer)
2018. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugrónyergek nem akadálymagasságra vannak csinálva. Amelyik ugró nyereg azzal lehet ugrani a 60centitől a 180 ig bármit,semmi köze hozzá. VISZONT a decathlonba ne vegyél nyerget. Még a normális(abb) használt nyergek is 100 nál kezdődnek,decathlon jó apróbb dolgok megvételére de a nyergeik semmire nem jók.
2018. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért egy jó stübben, neizer, kieffer, lemetex, ilyesmi nyerget már lehet kapni 60-70 között is, lóra lehet próbálni, és biztos, hogy tartósabb és minőségibb, mint az, amelyik újonnan annyi. Plusz jó eséllyel kényelmesebb is (ha mást nem, legalább ki van ülve).

Nyilván nem prestige nyereg lesz, de azért messze jobb, mint egy fouganzás vagy egy daslö.

2018. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kiszúrni magaddal, akkor ahogy fent is írták, inkább egy márkás használt nyeregbe érdemes beruháztam, mint egy nem túl jó minőségű új nyeregre. Másrészt ha nem jön be a decathlonos és el akarod adni csak töredék áron veszik meg, viszont egy márkás nyerget, ha vigyázol rá, akkor kb azon az áron el tudod adni amin vetted.
2018. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez hulyeseg, eddig még nem találtam olyan használt neizer és tarsai nyerget ami 70000Ft lett volna és még jó állapotú is. Én is fouganzas nyerget hasznalok és teljesen megvagyo elegedve vele szerintem nagxon jó és kényelmes is nekem még a lónak is.
2018. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor te igen rossz helyen keresgélsz, nem egy jó minőségű, márkás, szép állapotban lévő nyerget vettem már 50-80e között.

Sőt, egyszer egy Prestige nyerget is 40ért, annyi "baja" volt, hogy teljesen újra kellett tömetni. Igaz, ott a tulaj örökölte a felszerelést, nem tudta, mi van nála, de nem is akart vele foglalkozni.

2018. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ha heti egyszer el lötyögsz akkor jó max.
2018. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!