Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki Miskolcon vagy a...

Valaki Miskolcon vagy a környéken tud olcsó bértartást havi max 25-30 ezerig?

Figyelt kérdés

Lenne egy ló,aki Pest mellett van,és el kéne hozni.A bértartó többé nem foglalkozik bértartott lovakkal,csak sajáttal.Barátnőm munka mellett már nem tud elég időt fordítani szeretett lovára,nem tud annyit amennyit kéne.Nekem adja a lovat,de én mivel Miskolcon vagyok,ezért mindenképpen Miskolcon és környékén jöhetne csak szóba.

Én most egyetemet végzek,de az időmet be tudnám osztani a tanulás mellett is.Csak később fogok tudni többet fizetni a bértartásért.Most az alap dolgokat meg tudnám neki adni: patkolás,féreghajtózás,oltások,vérvétel,fogreszelés ha kell,stb.

Viszont most csak egy olcsóbb helyre tudnám vinni.Nem szeretném cserben hagyni sem barátnőmet,sem pedig a lovát,barátnőm is kiállt mindig mellettem,és segített mindenben.Most eljött az idő,hogy én segítsek neki,és visszaadjam ezzel az egy tettel is,de azt a sok jót amit eddig tőle kaptam.


Nagyon kérlek titeket negatív kommentekkel ne árasszátok el a kérdést,mert most itt nem a gyűlöletről és kötekedésről lenne szó,a kérdést sem negatív válasz gyűjtőnek tettem fel,és remélem megértitek ezt a helyzetet,és tudtok nekem segíteni.



2018. márc. 21. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Asszem Kistokajban Appeléknél olyan 30 körül van, de nem biztos.
2018. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen appelék 25-30 között mozognak ha nem kérsz számlát akkor még valamivel olcsóbb. De fel kell hivni őket mert nincs sok helyük. Esetleg görömbölyön a végállomásnál kell még megkérdezni. A fenti lovarda talán 1300,-/nap. Ezek talán az olcsóbbak. A többi 50ezertől kezdődnek. Illetve most nyit egy lovarda szirmán őket kellene még megkérdezni.
2018. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Segíteni érdemben sajnos nem tudok, ellenben ha találsz ilyet, az engem is komolyan érdekelne! Pláne, ha elfogadható, és nem a legalja hely.
2018. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De kár, hogy már nem ott lakom. Ha megfelelt volna neked, èn úgymond ingyen eltartottam volna neked,átmenetileg,lovász végzettséggel,kulturált körülmények között amíg nem találnál jobb helyet.

De így , hogy elköltöztem, nem is tudok segíteni.

2018. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!