Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeritetek jó lenne nekem ez...

Szeritetek jó lenne nekem ez a ló?

Figyelt kérdés

[link]


A magasságom 153 cm és 47kg.


Csak érdeklődésből, és 11 éves vagyok tehát nem őt szeretném csak gondolom jó lenne e méretben HA lehetne h legyen lovam, és most lehet majd bunkónak nézni de az anyagiak meglennének úgy hogy magam gyűjtöm rá a pénzt zsebpénzből. Tehát csak érdeklődésből kérdezem :)



2018. márc. 25. 13:59
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] vagy esetleg ő?
2018. márc. 25. 14:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a másik jobb lenne neked mert nem a hasa aljat rugdosnad és nem logna le a labad
2018. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. azért nem jó,mert lehet hamar kinőnéd mivel még nőni fogsz. A 2. lehet hogy jó lenne,de csakis kizárólag egy jó edzővel,mivel ott van leírva,hogy a kiképzése még folyamatban van.Bár én a helyedben még inkább keresgélnék.Gondolj arra,hogy mik a céljaid ,stb. és ahhoz mérten :)
2018. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Igazából fogalmunk sincs, hogy jó lenne-e, mert nem írtad, hogy ha elméletben megvennéd, mire használnád.

Például fogatsportra egyik se kifejezetten jó, kocsizni simán a sodrott valószínűleg jobb, míg pl ugrósportra klasszisokkal rosszabb - vélhetően, de ezt persze kép alapján nem lehet megállapítani.

2018. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1 : azt kinövöd


2: képzetlen,meg amúgyis egy sodrott..

2018. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4#

Az miért baj ha sodrott? (bocsi lehet félreértettem)

2018. márc. 27. 19:58
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi 5#
2018. márc. 27. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!