Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha nagyon ritkán járok lovagol...

Ha nagyon ritkán járok lovagolni, kb hónaponta egyszer kétszer, csak úgy hobbiból, plussz táborokba, akkor megéri lovaglónadrágot venni? És csízmát/cipő+chapset?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Lovaglónadrágot lehet kapni 10.000 Ft alatt, nem nagy beruházás, rugalmas anyagból vannak, el lehet hordani egy ideig, akkor is, ha még nősz. Csizmát, vagy lovascipőt, jobb minőségűt akkor érdemes venni, ha már nem növöd ki fél év múlva, amúgy bármilyen bakancs, aminek nem túl recés a talpa és széles az orra megfelel a célnak...
2018. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Én mindig 5000ft-ért vettem lovasnacit. Azt érdemes venni.

Csizmit deichmannból vettem 2000ft-ért. Ilyen kerti locsolós csizma. Tökéletes volt. Chaps nem muszáj.

2018. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Myra Gergely ***** válasza:
Szerintem egy lovaglónacit, mndenképpen szerezz be 5000Ft-ért már egész jókat is kaphatsz, mégiscsak strapabíróbb, kényelmesebb viselet, mint egy egyszerű cicanadrág. Cipőnek megfelel a gumicsizma, nekem is az van heti két lovagláshoz. :) Chaps pedig abszolút fölösleges, ha csak ennyit jársz ki, vegyél inkább egy térdzoknit. :)
2018. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általában térdzokniban, és kicsi sarkú lapos talpú sportcipőben lovagolok. Az jó?
2018. ápr. 1. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már kengyelezel, akkor érdemes lovaglócipőt venni. Igaz nem vagyok a gumicipő híve, de alkalmira jó az is, Decathlonban 5000 körül már kapni.

Én inkább a saját kobakra szavaznék, főleg nyáron ki tudja hány ember izzadt bele előtted.. És ezeket nem igazán fertőtlenítik. (sok lovardában meg fordultam már és sehol nem törődtek vele)

2018. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!