Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen youtube videó legyen?

Milyen youtube videó legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lovas youtube világában próbálok szerencsét.

Októberbe kezdtem most vagyunk 297 feliratkozóval.

A youtube nevem: Egy nyeregbe VELEM!

Kérlek nézd meg a csatim és utánna válaszolj...

Kifogytam az ötletekből!

Nem készíthetek nagyon olyan videót melyben lovardát bemutatom; csutakokon stb.... mert nem az én tulajdonon a lovarda és még nem állok készen az engedély kereshez.

Köszönöm előre is.



#lovaglás #YouTube #ló #csatorna #Egy nyeregbe VELEM
2018. ápr. 3. 22:30
 1/3 anonim válasza:

Mivel nagyon fiatal vagy és a hobbidról ítélve kalandvágyó is, érdemes lenne minél több lovas rendezvényre ellátogatnod. Ezekről készíthetnél felvételeket és ha nem is kommentálnád az eseményeket, a feliratozásnak ilyen esetben van helye. Ha hajlandó vagy szakmailag elmélyülni a lovak világában, csinálhatnál például a felépítésükről, mozgásukról vagy a fajtáiról ismertetőket.

Érthető, hogy az engedélykéréstől félsz egy kicsit, de az nem jelenti azt, hogy esetleg máshol forgass. A lovardák mellett bizonyos szabadtéri bemutatóhelyeken is vannak lovak, amikben semmiféle engedély nem szükséges se a fotózásra, se a kamerázásra. Tény, hogy ezek hátára nem ülhetsz fel a legtöbb esetben, de megfigyelésre tökéletesek.


Igazság szerint szerencsésen választottál témát, mert rengeteg dolgot lehet belőle kihozni. Az klasszikus irodalom és a filmek mellet rengeteg fantasy mű, mondavilág és mitológia ábrázolja a lovakat, amikkel szintén tudod bővíteni a csatornád felhozatalát.


Ne aggódj, lovak terén elég nehéz kifogyni rendesen felépíthető témából.


További sok sikert, remélem tudtam segíteni!

2018. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. ápr. 4. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én másféle videókra gondoltam, ami szerintem jobban érdekelné azt a korosztályt, aki téged néz. Szerintem csinálhatnál személyesebb jellegű videót is, például a lovaglásod történetéről( ezt lehetne régebbi kiskori lovas képekkel), milyen helyeken lovagoltál, milyen lovakat szeretsz, milyen lovakon lovagolsz jelenleg, illetve ha jól tudom van valami féle lovas tag is azt is megcsinálhatnád:)

Csinálhatnál érdekes tények a lovakról videót, az is szerintem népszerű lenne.

Illetve ha téged is érdekel a lovakról illetve a lovaglásról elméletben is beszélhetnél,amiket képekkel illusztrálhatnád, pl bemutatod a patanyom figurákat, vagy elmondhatnál pl 10 tényt amit a kezdő lovasoknak ajánlasz, vagy csinmálhatsz motivációs videót is.

Remélem tudtam neked segíteni, sok sikert kívánok neked!

Egy néződ :)

2018. ápr. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!