Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dechatlonban milyen lovaglófel...

Dechatlonban milyen lovaglófelszerelést érdemes venni? És melyik az amit inkább máshol vegyek?

Figyelt kérdés

Kobak, csízma/cipő+chaps, nadrág...

Ilyesmikre gondolok.



2018. ápr. 8. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindent onann veszek meg vagyok elégedve.Nadrág,cipő,chaps,kobak,poló,pulcsi,mellény,gerincvédő,pálca, ezek nekem mind a dechatlonbol vannak heti 2x 3x vannak használva másfél éve megvannak
2018. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
poló*
2018. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyergen kívül kb bármit lehet ott venni, belépő kategóriájú termékek, ár-érték arányban jók.
2018. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
84%

Ha komolyan(heti 3-szor 4-szer jársz)akkor szeribtem érdemes drágább kobakot venni.Az egyik ismerősöm leesett és agyrázkódása lett.(Decathlonos kobak volt rajta)Ha egy márkásabb kobak(Cascos,Imagines,KLP-s kobakokra gondolok)akkor egy kisebb sérüléssel is megúszta volna.

A többi(cipő,chaps,nadrág)teljesen jó. Nekem 1,5-2 évig bírták

2018. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"(Decathlonos kobak volt rajta)Ha egy márkásabb kobak(Cascos,Imagines,KLP-s kobakokra gondolok)akkor egy kisebb sérüléssel is megúszta volna."

- azért ez így elég lutri. Alapvetően sok kobaknak ugyanolyan tanúsítványai vannak (azok nélkül nem is lehetne annak nevezni, ami), lehet, hogy kényelmesebb, vagy jobban szellőzik, de nem biztonságosabb. Egy agyrázkódás ráadásul szinte minden olyan esésnél befigyel, ami a fejet érinti, attól a kobak nem tud hatásosan megvédeni - attól véd meg, hogy betörjön a fejed, mint ahogyan megvédte itt is.


Persze tény, hogy vannak a kobakokon belül is bizonyos fajták, de mondjuk én nem hiszem, hogy egy egyszerű, homokos lovardai talajra pl egy profi military kobak kellene.

2018. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jók a Dechatlonos kobakok és éppen, hogy a kobak miatt nem lett komolyabb baj.

Jó cuccok vannak ebben a boltban, de ha rendszeresen jársz ki lovagolni én egy komolyabb strapabíró lovaglócipőt vennék.

2018. ápr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a városi legendát, hogy az extradrága kobak megvéd az agyrázkódástól. Mi az agyrázkódás? A koponyacsonton belül (itt hogy véd a drága kobak? Sehogy.) elmozdul, nekiütődik a koponyacsontnak. Ez kobaktól függetlenül bármikor előfordulhat. A kobakoknál a minőségi tanúsítványt kell nézni, ez pedig ugyanaz a 200ezres GPA és 20ezres Decathlonosnál is. Komfortérzetben lehetnek különbségek, de ez meg nem befolyásolja a védelmet.
2018. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem véletlenűl van külömböző árkategória sorolva ezek a kobakok...a dechatlonos kobakok igen is gyengék,kevésbé béleltek,nem tompitják annyira az ütést

Szerintem a legfontosabb egy jó kobak,kenyelmes cipő ha ruházatról beszélünk...

Nyilvan egy Samshield kobaknal ami több százezer forint,ott mar inkabb a markát a divatot fizeti az ember

De mint peldaul a Casco,nem gyárt extra divatos kobakokat,inkabb hetkoznapi munkára hasznaljak sokan,de szerintem minősègi kobak és az ára is egész jó

2018. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Lovaglónadrágot nem ajánlom hogy ott vegyél, legalábbis ne olyat ami barna és térdfoltja van. Az van nekem és szörnyű nadrág
2018. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve van Victoria Fouganza térdfoltos nadrágom eléggé ki van dörzsölve a comb résznél. Van egy barna kesztyűm is és márkikopott a szine is, de amúgy egész jól funkcionál
2018. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!