Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vegyem fel telefonnal a...

Hogy vegyem fel telefonnal a lovaglást?

Figyelt kérdés

Valakinek van valami ötlete , hogy tudnék videot késziteni lovaglás közbe ? nincs goprom de fel szeretném venni . valakinek valami ötlét ? ( felőllem leheg szikszallagos/ragasztos megoldás😂) de olyat hogy emberek közt lovaglok terepen az edzőmmel és nem nagyon akarom leégetni magam.



válaszokat előre is köszi!!



2018. ápr. 8. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kezdő vagy, akkor inkább hagyd.


A ragasztószalagos megoldás egyrészt hülyén néz ki (és nem akarod leégetni magad) másrészt nem biztonságos a mobilnak.

Konkrétan sehol sem biztonságos, ki/leeshet, vagy ha történik valami (leesel, véletlenül lefejelsz egy ágat), akár apróság is, amitől neked semmi bajod nem lesz de a telefonnak kampec

2018. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Plusz a ragasztós, zsebes, és egyéb megoldásoknál nincs semmiféle mechanika, ami legalább nagyjából kiegyenlíteni a mozgás okozta rezgést, szóval nézhetetlen lenne a felvétel...
2018. ápr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Hát én ki szoktam szedni vágta közben a telóm a zsebemből és videózok, de ismerem a terepet és csak az egyeneseknél. Meg amúgy persze ismerem a lovam, és ha eldobnám a telefonom nem lenne a világ vége. De ezt nem ajánlom. :D
2018. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ma voltam lovagolni terepen és most először vittem a telómat is. Beleraktam a zsebembe és ügetésnél vigyáztam nehogy kiessen. Amikor csak sétáltunk akkor előkaptam és videóztam egy kicsit kb. 45mp t és utána visszaraktam a zsebembe.
2018. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!