Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek szokott számlát adni a...

Nektek szokott számlát adni a patkoló kovács? (Tudom hülye kérdés)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert a lovam bértartásban van, és aki tartja neki szoktam oda adni az árát. Felmerült bennem az a lehetőség, hogy mivan ha kevesebb lenne a patkolás díja olyan 2-3 ezer forintal csak le akar húzni engem az illető? Nem lovardában van egyébként, csak egy falusi gyereknél akinek szintén vannak lovai. :D


Az nem lenne pofátlanság ha kérnék számlát tőle, vagy legalább a kovácsnak a telefonszámát?


Előre is köszi a válaszokat!



2018. ápr. 12. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
98% nem számlaképes,sőt még MAPE tag sem.
2018. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Hat kovácsból egy adott nekem számlát, de ő kér(d)és nélkül, mindig, azonnal. A többi szerintem kérésre se tudott volna - illetve egyet kérdeztem, hogy esetleg ez megoldható-e, azt mondta, patkolásról nem tud adni, de fakitermelésről igen, ha nekem úgy is jó.

Hááááát...

2018. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kéritek, akkor kell adnia. Hacsak nem maszekban nyomja, de ugye most nem erről beszélünk.
2018. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!