Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hevedervédő szőrme?

Hevedervédő szőrme?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről a hevedevédőről?

[link]

Használta valaki? Szeretem a Decathlon termékeit, de soha nem láttam még élőben, viszont vennem kell egyet, és több dolgot is tervezek most onnan rendelni, akkor nem fizetnék máshova postaköltséget, ha ez is jó. Tapasztalatok érdekelnek, nem feltételezések! Köszönöm!



2018. ápr. 21. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sajnos nincs személyes tapasztalatom a termékkel. Én is gondoltam már rá, hogy egy ilyet veszek. Szerintem sokkal jobb mint a szőr mert kevésbé melegíti a lovat nyáron.
2018. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de a műszőr nagyon fel tud forrósodni, nekünk volt ló, amit szinte megégetett. Jobb a rendes szőr, vagy a pamut védő. Kb olyan, mint egy zokni. Nálunk ez volt a tapasztalat.
2018. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudnátok konkrét terméket ajánlani? Mindenképpen belebújtatóst keresek, nem hosszanti tépőzárast. Köszönöm előre is!
2018. ápr. 22. 11:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem rendszeres, állandó munkára kéne, hanem voltizs hevederhez, havi 2-3 könnyebb munkához, lépés-ügetéshez. A nyereghez való hevederünk tökéletes, sajnos a hevederé viszont feltöri az oldalát.
2018. ápr. 22. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Én felmosórongyot varrtam meg, és húztam rá. Sokkal jobban bejött, mint bármi más, pár száz forint volt, és ha szétment, se volt nagy tétel pótolni. Nyilván egy puha, jó minőségű darabot kell venni, és ennyi.


Mielőtt jön az oltás, vettem nem egy kifejezetten erre való darabot is, de egyik sem volt jó, vagy ezért, vagy azért.

2018. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!