Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ha a kengyelszij...

Mit tegyek ha a kengyelszij nyomja a lábam?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy haflinigit és a lovas ismerősünktől elég olcsón vettünk egy kb. 20 éves nyerget de nagyon jó állapotban van (dijlovas nyereg), és kengyel,kengyelszij nélkül adta.Itthon a pónim nyergéről levettem a kengyelszijat és azt tettem a nyeregre. Amikor lovagoltam benne nagyon kényelmes volt meg minden csak az volt a baj hogy a combomat nyomta a kengyelszj és a csatja. Ez az egy nagyon kényelmetlen volt benne :/ Talán ha vennék egy vastagságra kisebb kengyelszijat jó lenne? Vagy van külön dijlovas nyeregre kengyelszij? De azért túl drágát se szeretnék mert nem szeretném a szüleimmel megvetetni drága felszereléseket amikor az olcsó is szinte ugyanazt tudja. Saját zsebpénzem meg elfogyott mert az összeset beleadtam a ló megvásárlására. A szüleimtől meg nem akarok azért zsebpézt kapni mert pl. letörlöm az ablakot meg felmosok stb... ilyeneket annélkül is megcsinálok 13/L
2018. ápr. 22. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csat rendesen fel van húzva a lakatig, és jól emlékszem v állítva, akkor nem kéne hogy törjön.
2018. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*jól be van állítva
2018. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen nekem is volt a díjlovas nyergemmel, eladtam, ennyit tehettem. :(
2018. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat, hogy a póni nyereghez jól illeszkedő szíj és csat nemes egyszerűséggel nem állítható be helyesen egy nagylóra való nyergen.
2018. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma már lehet kapni csat nélküli és alul csatolós (a kengyel felett van közvetlenül a csat) kengyelszíjakat is. Linkelek párat, használtan lehet találni jó áron, de újonnan is van olcsóbb.

[link]

[link]

[link]

2018. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!