Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Írtok vicces lovas történeteke...

Írtok vicces lovas történeteket amik megtörténtek veletek, vagy hallottátok?

Figyelt kérdés

Nekem van ilyen. Bár nem tudom mennyire vicces.

Szóval kimentem a lovakhoz. Azt tudni kell, hogy szabadon vannak az udvaron, tehát nem box. Lekefélgettem őket, ugye tavaszi szőrváltás... Patakaparás, stb... Bármi gond lehetett volna, hiszen a 2 ló néha össze farol. A kicsi a főnök, és néha arrébb űzi a másikat. De én közéjük álltam, szóval tényleg milliónyi veszélyhelyzet adódhatott volna. De nem! Erre kitaláltam, hogy az ott lévő fa rúdon átléptetem. Ez ment is szépen, persze a nyakába akasztott karabíneres kötéllel. Amikor oda vissza átlépte gond nélkül, akkor ment a dicséret, és megpróbáltam levenni a kötelet. amikor kicsatoltam, és megrántottam, persze parabola ívben a ló nyaka fölött átrepült, és a szemem alatt landolt a szép kis fémdarab. XD ebben annyi a poén, hogy mennyi ló által okozott bajom lehetett volna, de én persze saját magamat ütöm ki. Meg az, hogy egy héttel ez előtt tesi órán a friszbivel néztem farkasszemet, aminek szép nagy lila duzzadt orr lett a vége. erre még mokeszom is lett ma, és a ráadás, hogy holnap megyek az unokaöcsém keresztelőjére. Legalább mivel vékony alkat vagyok, és már duzzadásaim is vannak, be tudom adni, az : otthon vernek, és éheztetnek sztorit. :D



2018. ápr. 27. 22:36
 1/9 A kérdező kommentje:

meg amikor a nagyobbik lovunkon lovagoltam a sóstói erdőben, és csak úgy szőrén, vagyis nyeregalátét volt alattam, de nyereg nem. Ugye vágta, meg mi egyebek, és szépen kirázódott alólam. Megkértem anyát, hogy rakja vissza, de ő még szöszölt egy kicsit. Én addig a marjára ültem, előkészítve a helyet a visszahelyezésre. Leszállni nem akartam, mert akkor hogy szállok vissza?!

Tehát anyu addig bigerészett valamit, amíg a ló megunta, és lehajtotta a fejét. Én meg mint a filmekben: Zsuppsz, lecsúszdáztam a nyakán, és terpeszben a talajra érkeztem. ezután visszaraktam a nyeregalátétet, de most a felszállás volt a gond. közel vezettem a pacit a korláthoz, ( ő persze nem akart olyan közel menni) és onnan a hátára "ugrottam" mint Zorró! :)

2018. ápr. 27. 22:55
 2/9 anonim válasza:
43%
Én még nem hallottam a történetedet
2018. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyári táborban a mi dolgunk volt, hogy a lovakat levigyük a patakhoz inni, és vissza.


Elég érdekes "néptáncosképző" volt, ahogy vigyáztunk hogy ne lépjenek a lábunkra, főleg mivel általában strandpapucsban vagy mezítláb tettük ezt.


Amikor visszaértünk a legelőre, a ló akit vezettem - hatalmas, világos herélt - már várta, hogy elengedjem.


Kicsatoltam a karabinert, ő pedig elvágtatott.


A többiekkel gyönyörködve néztük, ahogy a hatalmas ló vágtat, sörénye és farka lobog a szélben, és örömében bakolt néhányat.


Az első bakolás után akárhányszor feldobta a farát, közben mindig elengedett egy-egy, hosssszú, hangos, recsegős galambot.


Ennyit az eleganciájáról :D

2018. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D <3 Ez igen! Valóban el tudják rontani a gyönyörű, fenséges ló alakjukat egy-egy pukkantással. XD a mi lovunk is ezt csinálta, csak éppen a falu járdáján vezettük, és lépésenként durrantott. Szerintem valahol ott ástuk el magunkat a falubeliek között. :D -Ide jön egy másik faluból, oszt' ide fingattya a lovát!
2018. máj. 1. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Bele se gondolj olyanba, hogy a lovad elenged egyet az utcán, és akkor elásod magad. Igenis örülj neki, mert akkor jó az emésztése, és rendben a gyomra. Ha nem durrog a segge, akkor baj van( persze nem azt mondom, hogy 2 percig semmi, és már kólika)
2018. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom. de ez most nem a 'fullkomoly ló tartók és tenyésztők szakoldala'. Nyilván mi ezt tudjuk, de egy átlag ember, aki nem ért a lovakhoz, furának tartja, hogy ott durrogtat az utcán. Az osztálytársam amikor meglátott egy lószart, akkor kapta elő a légfrissítőt, hogy biztos nagyon büdi. ( nem is a barátnőm)
2018. máj. 8. 16:54
 7/9 A kérdező kommentje:
az elását is csak viccből mondtam. :)
2018. máj. 8. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki nem ért hozzá, az miért mondd olyat, meg az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Én csak mosolyogni szoktam ha ereszt😂
2018. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ma is szellentett :) Vagyis nem, mert igazából annyi volt, hogy feltartotta a farkát, és kortyogott, de nem szellentett. nemtom.most sárlik, lehet van valami köze hozzá, mert közben villogtatta a pirosát. :D
2018. máj. 18. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!