Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki mit csinál a lova lábával...

Ki mit csinál a lova lábával edzés után? Jó az ha hűtve van vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Vagy jobb krémmel kenni, vagy nem csináltok vele semmit? Problémásabb lábú lovaknál kinek mi vált be? Én mindig annak a híve voltam egyébként, hogy munka után vízzel hűteni. Hasznos e vagy felesleges ezt nem tudom.
2018. máj. 1. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Komolyabb, megerőltetőbb munka után mindenképpen jól esik nekik a hideg vizes locsolás, főleg a lábvédők alá beizzadósok. Nálunk, akinek kényesebb az ina, nagyobb munka után agyaggal kenjük (ha nem megy karámba, ha igen, amikor visszajön). Az éjszakai fáslit én nem nagyon kedvelem, az tényleg utolsó megoldás, mert ennyire nem szeretek belenyúlni a keringésbe.
2018. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a vízhűtés híve vagyok, de csak 18-20 fok felett, ha hajlamosabb a lábproblémákra, akkor utána még hűtőzselével bekenem.
2018. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!