Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kobak való nekem?

G. M. kérdése:

Milyen kobak való nekem?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy ,,no name" kobakot használok, amit 5000FT-ért vettem anno, de mivel nemrég estem benne (nem durvát), meg amúgy se annyira kényelmes szeretnék beruházni egy nekem való kobakra, ami passzol a fejformámhoz (gyémánt/szív alakú fej). Tudjátok esetleg melyik márka gyárt ilyen fejformához kobakot?

2018. máj. 18. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes próbálgatni, ha lovardába jársz ott általában találkozhatsz többfélével, esetleg felpróbálod másét, mert mindenkinek más jön be. Nekem Halorider van, de mégegyszer nem vennék ugyanilyet, nem azért mert olyan rossz lenne, de múltkor próbáltam egy számomra kényelmesebbet, de még nem jutottam oda, hogy lecseréljem.
2018. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A decatlonba vagy a horze-be szerintem megnézhetnéd, mert ott jó áron jó kobakokat is találhatsz
2018. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 39-40-es lábam van, milyen cipőt vegyek, ami tuti jó?

Sajnos ezt se lehet megmondani ennyiből, nem csak azért, mert látatlanban nehéz ajánlani, de azért sem, mert próba nélkül totál lutri, melyik lesz végül tényleg kényelmes. Mindenképpen próbálj fel többet is, mielőtt vennél is egyet, már olcsón is vannak jó kis kobakok (ugyanazokat a tanúsítványokat megszerzik, mint a drágábbak, főleg hobbi szintre tökéletesen megfelelnek).

2018. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!